Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animék vannak még mint...

Milyen animék vannak még mint pl: Shijou Saikyou no Deshi Kenichi, Overlord, Naruto, One Piece, Onepunchman?

Figyelt kérdés

Shounen, vígjáték, akció, romantikus vagy nem az m1.

A lényeg az, hogy a főszereplő vagy olyan legyen, hogy gyenge az elején és egyre erősödik és az ellenfeleis egyre erősebbek.

Vagy olyan mint a Overlordban meg a Onepunchmanban, hogy főhősünk kb. röhögve le tudja győzni az ellenfeleit :D.

Olyan karakterek mint a Onepunchman-ben Saitama (aki eléggé komolytalan, de vmi eszméletlen erős) vagy olyan karakter, mint az Overlordban Momonga (Amikor valami csata van eléggé komoly és kifejezetten erős és megfontolt, és persze mindig csak nyer kb. eltapossa az ellenségeit :D). Ha valaki tudna írni ilyen animéket azt megköszönném xd.



2016. jan. 9. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Berserknek adhatsz egy esélyt. A főszereplő, Guts sokkal erősebb, mint a legtöbb ellenfele, egyedül megöl 100 katonát is. A baj az,hogy csak 1 évadot csináltak belőle -.-
2016. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gintama - bár inkább vígjáték, mint shounen fight, de a harcok nagyon jók és ütősek, a főhős, Gintoki pedig nagyon badass: egy fakarddal vigyorogva szétver mindenkit:D
2016. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :D a Gintamát szerintem majd elkezdem
2016. jan. 9. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Fairy Tail, nekem örök kedvenc
2016. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Feri32 válasza:

Most ez jut eszembe, nekem bejöttek

Danmachi,

black bullet,

mirai nikki,

knights of sidonia,

overlord,

owari no seraph,

Hagure Yuusha no Estetica

Machine doll

Maoyuu Maou Yuusha

Shinsekai yori

Trinity seven

Gate

God eater

SAO

Attack on titan

Chrome shelled regios

2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Örök hála a kommentekért :D
2016. jan. 11. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!