Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan JÓ...

Tudnátok mondani olyan JÓ animét amiben szőke lány is szerepel? (ha lehet akkor ne sulis, szerelmes, románcosat)

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 21:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Leírnád mégis, miket láttál? Könnyebb úgy animéket ajánlani, legalábbis én így gondolom:)
2016. jan. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Spilerke ***** válasza:
A Fairy Tail-ban van van egy szőke csaj, de nem sulis és románcos sem igazán. De nem értem mi ez a szőke perverziód? :D
2016. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

11. Ez minden amit láttam, tegyük hozzá, hogy nem tetszett mindegyik.


Naruto, Air, Death Note, Ano hana, Another, Angel Beats, Ao Haru Ride, Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Kaichou wa Maid-sama, No game no life, Haikyuu, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Shokugeki no Soma, Aku no Hana, Kuroko no Basuke, Bleach, Ao no Exorcist, Attack on titan, Kotoura-san, Zombie loan, Lovely Complex, Watamote, InuYasha, Sámán király, Free, Mahou Shoujo Madaka Magica, Hunter x hunter, Charlotte, Tonari no Kaibutsu-kun, Shigatsu wa Kimi no Uso, Suki-tte Ii Na Yo, Kaleido Star, Akatsuki no Yona, Toradora, Red Data Girl, Usagi Drop, Skat Dance, Mawaru Penguin Drum, Boku Dake ga Inai Machi, Hataraku Maou-sama, Yamada-kun to 7-nin no Majo, Mushishi

2016. jan. 31. 16:44
 14/26 A kérdező kommentje:
12. Hé! Ez nem perverzió ha minden áron tudni akarod akkor a hidrogén szőke nővéremnek keresek valakit akit cosplayelhet. Megígérte, hogy ha találok valakit aki neki is tetszik eljön velem a nyári conra.
2016. jan. 31. 16:47
 15/26 anonim ***** válasza:

Akkor viszont én is a Fullmetálos Winryt ajánlanám.

Nagyon cuki csaj! :D

2016. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kuroshitsuji - Elizabeth....?
2016. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Winryt jól hangzik, de könyörgöm bármit csak Kuroshitsujit ne.
2016. jan. 31. 17:54
 18/26 anonim ***** válasza:
Naruto - Ino, Temari, Tsunade, Samui, Shiho(ő asszem h szőke)... Esetleg még Deidara és Naruko...?
2016. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Úgy látszik rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Nagyon rosszul.


Mesélek egy kicsit a nővéremről ha már úgyis elmondtam, hogy miért keresek szőke lányt. Imád olvasni mindent de tényleg mindet, ennek köszönhetően Én most egy olyan animét/lányt keresek akiben nem lelhet kifogást. És hidd el keresni fogja. Magasak az igényei, ki borul a rossz klisés könyvektől/animéktől/mangáktól. Nem bírja ha értelmetlen a történet, utálja a rosszul ábrázolt kiszámítható szereplőket. Nem szereti a hősködést. Utálja ha egy világot/embert fekete fehéren ábrázolnak. Hisz abban hogy minden sokszínű. Viszont imádja a virágnyelvet a finom rejtett humort, az olyan történeteket aminek nem tudja kitalálni a végét.

2016. jan. 31. 20:48
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem szerette az animéket, nem is fogja őket megszeretni...


De amúgy, mi honnan tudjuk, hogy neki milyen lányszereplő jönne be egy olyan animéből, ami a 10000 közül az egyetlen, amit szeret...

2016. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!