Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan JÓ...

Tudnátok mondani olyan JÓ animét amiben szőke lány is szerepel? (ha lehet akkor ne sulis, szerelmes, románcosat)

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 21:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ó szereti az animéket nagyon is szereti. Tudom túl sokat kérek. Bocsi, megoldom egyedül. Köszönöm szépen mindenkinek aki segített.
2016. jan. 31. 21:33
 22/26 anonim ***** válasza:

Esetleg itt keresgélhetsz még:

[link]

Be tudod állítani, hogy hajszín alapján keressen karaktereket, hátha itt találtok valakit, aki neki is szimpatikus lesz:)

2016. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Spilerke ***** válasza:
Nos, valószínűleg nem fogsz ilyet találni. Nincs olyan karakter, amibe ne lehetne belekötni. Többnyire a mangák, animék, sorozatok, filmek, regények könnyek a jóra és a rosszra épít, fekete és fehérre. Az pedig, hogy csak szőkékre van korlátozva a keresés még reménytelenebb eset. Tökéletes karakter soha nem létezett és nem is fog létezni.
2016. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm 22. utána fogok nézni hátha.


Spilerke mikor veled beszélek egy LGT szám jut az eszembe.

"Értünk egymás nyelvén, minden szó beszél,

Mégis másképp érted, mint ahogyan én.

Más a szó, ha mondod, más ha hallgatod..."


Valahogy így. :) Hidd el nem a tökéleteset keresem. Azt régóta tudom, hogy olyan, hogy tökéletes nincs. Nem is lenne jó ha már itt tartunk. Mindegy nem filozofálgatok.

2016. febr. 1. 20:50
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát már bocs kérdező, de te irtad, idézem: "Én most egy olyan animét/lányt keresek akiben nem lelhet kifogást. És hidd el keresni fogja. "


Akkor mondj egy olyan karaktert, akiben nem lelhet kifogást, vagyis TÖKÉLETES....

2016. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kapott ekkora felhajtást a kérdésem. Kezdem úgy érezni mintha a férjeim lennétek. Már majdnem úgy veszekszünk mint a házastársak. Végül is nem baj szeretek vitázni.


Én nem azt mondtam, hogy a tökéletest keresem hanem egy olyan történetet ami még az Ő kényes ízlésének is megfelel. És igen a Nővérem nagy kritikus, de általában szerintem jogos a véleménye. Elég szar filmet/könyvet/animét/mangát olvasott/látott ahhoz, hogy lehessenek elvárásai. Egy olyan világban ahol mindenki kiadhat minden szart, igenis az olvasó/néző felelőssége, hogy megtalálja a legjobbakat. A neki megfelelőt.

2016. febr. 2. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!