Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok hasonlo filmeket,...

Tudtok hasonlo filmeket, sorozatokat, meseket, animet mint a Star Wars?

Figyelt kérdés
Csillagkapu meg a Star Trek hasonlit de keves benne az akcio,meg olyan unalmasabb,sok a szoveg,meg nem olyan latvanyos.

2016. jan. 27. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Űrgolyhók. ^^
2016. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egy olcso parodia..
2016. jan. 27. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha akciót akarsz, akkor nézz akciófilmet. Ha sci-fit, akkor szokj hozzá, hogy egy igazán jó filmben nem is feltétlen van fegyver....


A teljesség kedvéért:

Blade runner

Moon

Sunshine

2001: A Space Odyssey

A Clockwork Orange

Cargo

Primer

Ex machina

Alien

Event horizon

Pandorum

Starship troopers (szatíra!)

Interstellar

Th Martian

Europa report


Lehetne még sorolni.



"Az egy olcso parodia."


No komment. Minden idők egyik legjobbja, és Brooks legjobb filmje.

2016. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Csillagközi szökevények (sorozat)


az ehhez készült film: Farscape - Békefenntartók háborúja


A galaxis őrzői


Riddick (több része van)

2016. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
A 2001: Űrodüsszeiát sose fogom megérteni, mitől olyan nagy film...
2016. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Unari ***** válasza:

Firefly sorozat (13 rész azt hiszem. Sajnos leállították) azután nézd meg a Serenity filmet. Ez a Firefly kvázi lezárása. Szerintem az egyik legjobb sci-fi ami valaha létezett. Akció, szerelem, akció, úrcsaták, reális fizika (űrben néma csend nincsenek hangok), humor, dráma.


csak ajánlani tudom.

2016. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Köszönöm, hogy lepontozott valaki az eltérő véleményem miatt, ahelyett, hogy megmagyarázta volna, hogy miben rejlik az Űrödüsszeia erőssége. Mert tényleg nem értem
2016. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A galaxis őrzői
2016. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Unari ***** válasza:

#7. :

Most a sci-fi kedvelők nagy tábor felszisszen, de a 2001: Űrodüsszeia szerintem sem akkora szenzáció mint amekkorára felfújták. Számomra vontatott unalmas, szerintem nem jó film. Jó most jöhet az hogy a mondanivaló, az Isten keresés, a MI felsőbbrendűsége, eredt, de a film akkor is pocsék. Inkább a Sátántangó még egyszer.

2016. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 20001 SO Kiválóan használta ki az űr adta lehetőségeket, Kubrick maximalizmusának, precíz rendezésének és képességeinek köszönhetően. A fil megy megfontoltan haladó sci-fi, ami az időtlenséget veszi alapul, azon egy-egy pillanatát megragadva, ami elsőre akár smemiségnek tűnhet, mégis akár korok múlhatnak rajta. A lenyűgöző díszletek, makettek... kora legjobbjai voltak - sőt -, elképesztően sokat hozzátettek a vizualitáshoz, Bartók műveivel elegyítve pedig oylan kompozícióvá álltak össze, amik például a landoló jelenetet minden idők egyik legemlékezetesebb filmes momentumává avatták.

Még kiemelném HAL kultikussá vált "alakját", ami nem cska előrevetített egy rendkívül aktuális kérdést a gépekkel kapcsolatban, de voltkaépp "lenyomta" a hús-vér színészeket is.

Én így látom a 2001 SO-it.

2016. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!