Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtoka Star wars: A klónok...

Tudtoka Star wars: A klónok háborújához, vagy az Avatar: Aang legendájához hasonló izgalmas animációs sorozatokat?

Figyelt kérdés
Mindegyikből láttam a összes részt kb 20x, szóval kezd kicsit unalmas lenni, hogy kivülről tudom a forgatókönyvet.Valami hasonlóan izgalmas sorozatot keresek!!!

2015. aug. 12. 11:24
 1/2 Krisipoke ***** válasza:

Nem tudom, a Korra legendáját ismered? Gyakorlatilag az Aang legendájának 70 évvel későbbi folytatása, és szintén nagyon izgalmas és jól megírt. Sokan megijednek tőle, hogy "túl modern" világban játszódik már, de ha azt nézzük, hogy a régi sorozatban is voltak olyanok, mint a nagy fúró Ba Sing Se-nél, a tűz népének átforduló tankjai, az északi levegő temploma úgy egészben, vagy a nagy gyár a festett hölgyes részben, az ottani technológia sincs olyan messze a "maitól", és ha mondjuk úgy nézzük, hogy a régi sorozat a valós világ 1850-es évei szerint játszódik, a Korra pedig 1920, akkor abszolút beleillenek a dolgok (sőt, az Avatárt lehetne későbbre is tenni).


Mindenesetre mindenképp megér egy próbát szerintem. Persze, az eredeti sorozatot még egy kicsit így is jobban szeretem, de a Korra legendája is tele van érdekesen és jól megírt történetekkel és karakterekkel, és igazán sok izgalmas és meglepő dolog történik benne.

2015. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de már végignéztem :D
2015. aug. 12. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!