Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Noragami 3. évad lesz?

Noragami 3. évad lesz?

Figyelt kérdés
Valaki tudja,hogy lesz harmadik évada a noragaminak?nagyon rossz lenne ha így hagynák abba az animét.

2016. jan. 27. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudni. Miért lenne rossz? Hány ilyen átlagshounen van félbehagyva? Kismillió. Csodának tartom már a második évadot is.
2016. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem nagyon megtetszettek a szereplok es hianyoznavaz egesz
2016. jan. 27. 23:50
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Olvass mangát.
2016. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Yumina-chan ***** válasza:
83%

Te menj, máshova az off kommentjeiddel.


Valószínű lesz, mert ugye sok szál nem lett még elvarrva, és elég népszerű.

2016. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Off komment? Ha nem értesz hozzá ne magyarázzál. Kismillió olyan anime van ami 1-2 évad után kaszáltak. Leszarják a fanokat, vagy azt hogy félbe van szakadva, az a lényeg hogy ha pénzbeli siker nekik akkor jön a következő évad, ha pénzbeli bukás akkor meg kasza. Pénz beszél kutya ugat ennyi.
2016. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan :) de mivel mind 2 evad sikeres volt mer ne erne meg nekik egy 3.?
2016. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NekoMc ***** válasza:
97%

Attól h pénzt termel, még nem biztos hogy lesz. A nogame no lifenek sem lesz 2. évada, bár az az gy mr lecsengett h az író a mangábaan másolt valamit. A light novelt vizon folytatja!


Majd meglátjuk, hogy mi lesz a Noragamival ;) Elárulom a 2. évadot nem is láttam ^^ Viszont tudok mindent, ami benne történt. Bishamon arc, Ebisu arc :3 :3 Mivel megveszem a KC-től (Kodansha Comicstól) a mangát angolul 11USD 3000-3200ft kb, amire nekem még van 5% kedvezményem is :D

2016. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

noragami-aragoto-season-3-release-date.html


Tuti lessz 3. Évad méghozzá 2017 téli szezonjában :3 én is nagy rajongója vagyok

2016. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Abszolút nem volt sikeres, és nincs bejelentve, hogy lesz harmadik évad.

Attól, hogy nyugaton valami népszerű, Japánban nem feltétlenül az.

A Noragamira még lehetett mondani, hogy megérte folytatni (4000 feletti átlageladás, bevétel 165 millió yen),de ehhez képest az Aragoto nagyon gyengén szerepelt (még a kétezret se érte el az átlag, a bevétel meg 69 millió yen).

Plusz amikor anno néztem, a manga se volt rajta a legjobb eladással rendelkező mangák listáján.

A dátum meg kamu, hivatalos oldalról érdemes tájékozódni (AnimeNewsNetwork, vagy magyarul AnimeAddicts - előbbi hivatalos japán forrásokból dolgozik, utóbbi pedig az ANN híreit fordítja), még ezeknél is van hibázási esély, de százszor jobban megbízhatóak, mint a kismillió kamuoldal.


Ha hivatalosan bejelentik, akkor lesz. De tekintve, hogy a második évad eladása még csak meg se közelítette az első évadét, én kétlem, hogy folytatnák. Bár ha a stúdiónak van annyi felesleges pénze, vagy találnak egy szponzort, aki támogatja őket, még bármi megeshet, de erre szinte semmi esélyt nem látok.

2016. szept. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Lessz a téli szezonban
2017. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!