Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi volt ennek a rajzfilmnek a...

Mi volt ennek a rajzfilmnek a címe? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszel még régen a minimaxon ment, talán egy koprodukciós anime lehetet. Arról szólt hogy egy fiút egy kapszulába zártak és hibernáltak és a mostani jelenbe (vagy nemtom hova) küldtek egy régi korból és valami kalózok találták meg (?) de megszökött és az volt a dolga hogy táblákat gyűjtsön. Közben csatlakozik hozzá egy lány és egy teleportáló (vagy nemtommitcsináló) madár. Az egyik részében egy kis kertben volt a tábla és ezért apróra változott és beszélt az ottani szobrokkal, megmiegyebek...


Ha valaku tudja mire gondoltam akkor írja meg! Köszii



#sorozat #film #rajzfilm #anime #Minimax #TV #koprodukciós anime
2016. febr. 11. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Moby Dick és a Mu titka / Moby Dick az emlékgyermek

Én is szerettem ezért a múltkor én is megpróbáltam megkeresni :D

De sajnos nem sok mindent találni róla a neten... :( youtube-on találtam egy-két részt franciául (vagy angolul, nem is emlékszem)

2016. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszii! Azért kár hogy nem lehet megnézni :(
2016. febr. 13. 09:08
 3/3 SEFOX DDI válasza:
Nekem is a kedvencem. Én is ezt keresem. Írok majd a TVk-nek, hátha eladják!
2016. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!