Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a rajzfilmnek?

Suzano Hitomi kérdése:

Mi a címe ennek a rajzfilmnek?

Figyelt kérdés

2000 vagy 2005 tájékán adta talán a jetix, nem is tudom már. Arról szól hogy a bolygókat képviselő versenyzőknek egy űrhajós versenyben kellett összemérniük erejüket és ennek eredméje befolyásolta a bolygó sorsát valamilyen módon. Olyan Forma 1-e témájú volt. A főhős csaj a földet képviselő csapat vezetőjének vagy tulajdonosának a lánya, az anyja meg gyerekkorába meghalt egy ilyen versenyen. Ezért az apja egy bentlakásos suliba küldi és szinte teljesen meg feletkezil róla, még a szülinapjait is kihagyja évről évre. Ezt megelégelve a lány, akinek egyépként rövid halvány vörös haja van és egy csillag jegy az arcán, legalábbis szerintrm csillag alakú volt, azóval ez a csaj elszökik a tizenvalahanyadik születésnapján és elmegy az apja "vállalatához" és úgy mond álruhában a csapat tagja is lesz. Előszőr szerelő, dé később versenyző is. Az apja meg fel sem ismeri.

Az apjának magas fekete haja van egy kis fehér csíkkal. Van benne egy idegen herceg is, akibe a csaj bele van zúgva. Van egy nagy izomkolosszus aki a csapat korábbi pilótája és aki lesérül a sorozat elején így lehet a csaj a főhős. Ennek a csávónak emlékszem hogy Moser Károly volt a magyar hangja. A csajnak meg magas nyávogós kissé rekedtess hangja volt, de lehet hogy rosszul emlékszem. Ja igen, jellegzetes a rajzstílusán hogy nem rajzolnak vagy csak minimálisan orrot a karaktereknek.

Remélem valaki ismeri. A nevében biztos vagyok hogy benne volt a Futam, az eleje meg egy idegen szó volt, valaminek a megnevezése. A főhőst meg talán Évának hívták (kiejtve) vagy ehhez hasonlónak.

A válaszokat, segítségeket előre is köszönöm. :)



2015. okt. 4. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:)

A magyar címe Oban csillagfutama. Én is imádtam:D

2015. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!