Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Visual novelesek! Akik játszot...

Visual novelesek! Akik játszottak Sweet pool-al válaszolnának néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Mi az a "betegség" ami a föhösünknek van és hogy terjed?

A szereplökröl is tudni szeretnék valamit (nem alapimformációt)

és a végekkel is hogy mi történik és hogy

és végül véleményt is kérek, megéri vele játszani?


Elöre is köszi! ;)



2016. febr. 25. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Shiiiiit ahogy látom jól elkéstem a válasszal :D

Na mindegy, ha már itt vagyok, leírom, amire emlékszem, de gondolom már elkezdtél vele játszani, ha akartál...

Valszeg nem is lesz olyan pontos a leírásom, mert kb 2 éve játszottam ki a játékot.

----

Az egész történet valami nyers húscafat szerű istenségek (szellemek?) köré épül, akik emberi alakot akarnak ölteni, és ehhez szükségük van egy osu-ra és egy mesu-ra. Ezek lesznek a szülei az istenség megtestesülésének. Youjinka volt egy balesete a múltban, ami miatt ő vált az mesu-vá. Youji betegsége gyakorlatilag annyi, hogy néha az mesusága miatt hallucinál, és, ami jóval kiábrándítóbb - időnként gyakorlatilag menstruál. (meg még volt valami szívbaja a baleset miatt asszem)


A szereplőkről annyira nem lehet szerintem sok mindent mondani

Tetsuo: ő a fő osu, de ezen kívül sok érdekes nincs benne; higgadt, komoly, stb.. A történet elején néha erőszakos egy kicsit Youjival, de csak azért, mert felébresztette benne a osu ösztönöket, de később már normális lesz.

Makoto: ő Youji egyetlen normális barátja, és bár ő nem osu, de őt is megzavarja Youji éledező mesusága, ezért ha az ő endingjét kapod meg, elkapja Youjit és szó szerint (umm...) megeszi ( [link] )

Zenya: Az iskola különce, gazdag gyerek, az apja a húscafat istenségeket szolgálja, és zenya maga is egy osu. Zenyában viszont nem olyan domináns az osuság, mint Tetsuoban, amit ő személyes sértésnek vesz, és megint; ha nem vigyázol, elkapja Youjit ( [link] )


Ok, vissza Tetsuohoz, és a maradék endingekhez:

A sweet poolnak NINCS happy endje.

3 Tetsuos végkifejlet van:

- Tetsuo és Youji mindketten élnek, de Youji nagyon legyengül, és gyakorlatilag bármikor meghalhat, de legalább összeköltöztek, és együtt vannak.

- Tetsuo és Youji egyesülnek, mint osu és mesu, és a kettejük összeolvadásából megszületik a húsisten messiás akármi [link]

- Youji feláldozza magát azért, hogy megmentse Tetsuot. Bár elvileg Youji meghalt, a végére berakták még ezt a cg-t [link]

De nem találkoznak Tetsuoval


Személy szerint én nem bántam meg, hogy kijátszottam a játékot (sőt, talán még odáig is elmennék, hogy egészen kedveltem) de a vége után napokig körülengett egy letargikus érzés. Ha nem akadsz ki könnyen a bizarr dolgokon, és a boldog befejezés hiányán, akkor szerintem megéri kijátszanod (ha nem tetted még meg) mert vannak benne olyan jelenetek, amik kárpótolnak a sok szenvedésért, és maga a történet is nagyon egyedi...

2016. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj, szia! :D Már kezdtem feladni a reményt hogy akárki is ir XD

Igen már játszok vele és nagyon nagyon tetszik.

Köszönöm szépen hogy írtál és hogy ilyen sok mindent. engem tényleg magával ragadott ez a ját1▲k és nagyon szeretem.

Mégegyszer köszi hogy írtál! :D

2016. ápr. 20. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy kérdést szeretnék feltenni, ha szabad ^^'

Nagyon szeretném kipróbálni, már meg is van, de nem tudom megnyitni ;-;

Nektek nem volt ilyen? Kell csinálni valami trükkös akármit mielőtt megnyitom? xdd

2016. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, nem nekem nem volt ilyen. és akiket megkérdeztem a játékról ök se panaszkodtak ilyesmire. Bocsi. :(
2016. máj. 16. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Állítsd át a vezérlőpultban az "Unicode szabványt nem támogató program nyelve" részt Japánra, majd indítsd újra

[link]


Ha ez nem működik akkor próbáld meg leszedni máshonnan /más verziót.

2016. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem anno az volt a problémám a telepítéssel, hogy a DirectX nem volt naprakész a gépemen, és le kellett töltenem a legfrissebb verziót.

Ha amúgy japánra van állítva a géped, akkor szerintem megéri frissíteni a direcXet, mielőtt más verziót töltesz le...

2016. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!