Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan romantikus...

Tudnátok olyan romantikus animéket írni, ahol a srác csábítsa el a lányt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra mint a Kaichou wa Maid-sama, ahol a srác fokozatosan elcsábítsa a lányt.

2016. márc. 4. 01:57
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibáért *csábítja
2016. márc. 4. 01:59
 2/4 anonim válasza:

Ookami Shoujo to Kuro Ouji - (wolf girl and the Black Prince)

itt a srác csábítja a csajt de nem úgy és nem annyira mint az általad emlegetett műben (sztori: a csaj meg a srác közt alku jön létre hogy a srác a csaj pasija lesz cserébe a csaj a srác kutyája) humoros szerelmi sztori,sztem elég jóra sikerült


gulity crown -nem néztem még végig így véleményt nem nagyon akarok írni de sztem az első 5.rész amit láttam egész jó,(még annyi hogy nem igazán a szerelmi szál körül forog a sztori)


Nisekoi -szintén nem járok még a végén,de itt a főszerepben szerelmi száll áll bár nincs akkora hangsúly a csábitáson

2016. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tonari no Kaibutsu-kun :Itt a fiú megy a lányra, ahogy kérted, viszont a lány elég fapofa jelleg, és ez nekem nem nagyon tetszett benne, de azért nézhető

Ao Haru Ride: Ebben nem konkrétan a pasi megy, inkább a lány,de azért remek kis anime :)

Suki-tte li Na yo: Ebben is a fiú a nyomulósabb, a lány pedig az a félénkebb típus. Nekem ez is nagyon tetszett

2016. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp megnézem őket :)
2016. márc. 5. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!