Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit érdemes megnéznem?

Mit érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés

Igazából az a bajom, hogy mostanában csak a sorozatoknak élek. (The Walking Dead, The Flash, The 100, Colony, Vikings, DC's Legends of Tomorrow, Lucifer, The Shannara Chronicles, Agent's of SHIELD stb...) Szóval igen, elég sok sorozatot nézek, de viszont most már valami jó kis filmet is megkéne néznem. Utoljára a Deadpool-t néztem meg a moziban, amit imádtam, szó szerint. Viszont már igazán megkéne néznem valami filmet, de dönteni nem tudok. Valami jó kis horror filmet akarok, amitől össze tudom magam csináni, akár fényes nappal is.

A másik pedig egy jóféle anime lenne a kérésem. Nem sokat nézek, de ha igen, akkor is a jobbakat szúrom ki magamnak. Hasonlókat keresek, mint az Ao no Exorcist, az FMA, vagy esetleg egy jobb fajta yaoi, mint a Junjou Romantica, vagy a Sekai Ichi Hatsukoi.


Előre is köszönöm az ajánlásokat ^^



2016. márc. 6. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Animék:


Ghost Hunt

Shiki

Another

Elfen Lied

Higurashi no naku koro ni

2016. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó animék amiket szerintem érdemes látni:

Trigun

Hataraku Maou-sama!

Gosick

Noragami

Noragami Aragoto

Nanatsu no Taizai

Arslan Senki

Boku dake ga Inai Machi

2016. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Direk nem sorozazokat, hanem egész estés filmeket írok:


Afro Samurai

Afro Samurai: Resurrection

Cowboy bebop - Knockin' on Heaven's door

Blue Gender: The Warrior

Ghost in the Shell (1995)

Ghost in the Shell: Innocence

Ghost in the Shell Stand Alone Complex: Solid State Society

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex The Laughing Man Ghost in the Shell: New Movie (2015)

Trigun: Badlands Rumble

2016. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

horrorból ezeket ajánlom:

[link]

2016. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NagyPamela ***** válasza:

hakkenden

Sword art online

attack on titan-horror, viszont iszonyat jó

kamisama hajimemashite-ebbe vannak szerelmi szálak is, de misztikus

kaichou wa maid-szerelmes

Chihayafuru-ezt én is most nézem

hataraku maou san

Free-ez sportos

a The walking dead-ből van animés változat is, most nem jut eszembe a címe :/

2016. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nana mindenképpen romantikus és komoly egyszerre, jó kis poénokkal.


Death note nagyon jó!!! krimi és fantasy keverék és az h krimi ne tévesszen meg akkor sem ha nem szereted azokat, maga a történet nagyon érdekes


Ez a kettő alapdarab szerintem.


(ha a nana stílusa megtetszett ajánlom a paradise kisst bár az romantikusabb talán és nem annyira poén:P)

2016. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huhh, alig bírok válogatni. Némelyik animébe bele-bele tekintgettem, de szerintem menni fognak, bár ki tudja mikor lesz időm végig nézni őket :D

A Death Note-ot imádtam, mind a filmet, mind az animét. Már csak a manga hiányzik, és teljes a lista :D

A Free!-t nagyon sokáig néztem, de annyira fonalat vesztettem, hogy újra kell kezdenem... :/

2016. márc. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!