Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti megvárjátok mindig az...

Ti megvárjátok mindig az anime adaptációt és utána olvassátok el a mangát, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Én most sokat gondolkozok ezen, Prison Schoolt néztem most meg, utána elolvastam a mangát. Most várom az OVAhoz a feliratot, utána elolvasom ezt a részt is a mangából. Namármost a mangája most is tart, jelenleg 207 rész van kint, ebbol az anime 87 fejezetet olel fel. Mivel az anime mostanában jott ki ezért lehet hónapokat, éveket kell várni a második évadra, ezért most nem tudom, hogy olvassam-e tovább a mangát, vagy várjak a második évadra...

2016. márc. 8. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt pont nem néztem, mert nem akartam...

De én azt nézem, olvasom elsőnek, legyen manga, anime, amihez van hamarabb magyar fordítás. (vagy ha az nincs hát nélküle nézem a mangát, ha annyira érdekel) Vagy láthatóan jobb minőségű, eltér teljesen az alapmű és a feldolgozás. De szerintem az általad vártnál ez nem áll fenn.

2016. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ugyan már, a Prison School 2015 egyik legjobb animéje volt, hát még a BD kiadás! Lehet lány vagy, azért nem érted, de ez egy elég beteg-ecchi-humoros anime, amit a fiúk biztos megértenek! :)
2016. márc. 8. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg érdekel a történet, akkor tovább olvasod a mangát, ha meg csak szórakozásból nézel animéket, akkor megvárhatod a következő évadot.
2016. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valakinek a legjobb, valakinek meg a legalja az animék közül. Ezen persze nem kell megsértődni. Fogadd el, hogy nem mindenkinek tetszhet.
2016. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Utolsó kommentelőnek igaza van. És igen, én megértelek hogy miért tettszik ez az anime:D sztem kezd el olvasni a mangát:) Bár én nem szoktam mangázni csak animézni...:) de ha kell ilyen beteg anime szólj :D
2016. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó: te folytattad a Prisont mangával az anime után? mert lehet én is azt fogom tenni, foleg ha éveket kell majd várni másik évadra...

Amugy milyen beteg animékre gondolsz? írhatsz párat ha ismersz PS-hez hasonlót, valamint mangát is! :D

2016. márc. 9. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Pár beteg anime, mind máshogy:

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai

Golden Boy

Detroit Metal City

Baka to Test to Shoukanjuu

Sayonara Zetsubou Sensei

Nichijou TV


És pár abszurd manga:

Ore Tama

Great Teacher Onizuka

B gata H kei

Midori no Hibi

Highschool of the Dead

2016. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én általában a mangát olvasom el először, mert az az esetek nagy részében jobb :) Persze voltak már kivételek, pl. Monster.
2016. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én is szívesen olvasnám, de attól félek hogyha elolvasom előre a mangát akkor megszűnik a "varázsa" amit az anime adna, s mivel egy az egyben követi a mangát, nem sok újdonságot látnák az animében, max annyit, hogy mozognak benne...
2016. márc. 10. 23:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de én sokkal jobban szeretem a mangákat, mint az animéket. Az az eredeti mű, szerintem ott jobban áthönnen a dolgot, bár ezt a művet nem ismerem.
2016. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!