Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlanátok...

Milyen animét ajánlanátok preferációim hallása után?

Figyelt kérdés

2 Anime volt amit eddig végignéztem. Beelzebub és a Sonic x. Mind a kettő nagyjából hasonló okok miatt tetszett. Viszonylag sok, sajátos karakter volt bennük és mindegyiket szerepeltették az előtérben még ha nem is a történethaladásos részekben. Most csak hogy felhozzak pár példát:A kalandvágyó "mindig rohanok és akcióba megyek" Sonic (Oga is ilyesmi volt de kevésbé közvetlen) , A főszereplőbe reménytelenül szerelmes Amy és Kunieda, A győzelemre vágyó önfejű (Aoi-t kivéve) tohoushinki és knukcles, és a sorozat alaphumorát megadó Hanazawa, En herceg, Alaindelon, Bokkun és a chaotix csapat

Ezen kívűl tetszett a gonosz "nem teljesen egyértelmű" ábrázolása:Van az alap fő gonosz csávó, Eggman és a Metarexés meg behemoth és az osztaga. De a több rossznak mondott szereplőt inkább a passzív bizonyos emberek esetében még barátságos módon is ábrázolták. Itt beszélek A 6 szent lovagról, a tohoushinkiről, eggman összes csatlósáról (Decoe Bocoe és Bokkun) plusz a nagyon kiálló shadow és rouge-ról.

A nagy mágiát nem szeretem inkább a közelharci dolgok érdekelnek ezért a mágusos animék hanyagolhatóak, drámát elviselem, de ne szappanopera legyen, hanem normális történet drámával (Ilyesmi a walking dead is)

Nagyon hosszú animéket nem bírom. Ha nagyon addiktív az anime akkor lehet 300 részes is de inkább a 60-70 rész körül forgok. (mondjuk a beelezbubot néztem volna sokkal tovább)

Köszi szépen a segítséget

-Egy válogatós unatkozó személy

(Ui. a mémhuszároknak: A Boku no Pico csodálatos anime de nem köszi :DD)



2016. márc. 10. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Így körülírva talán a következőket tudom mondani:


Rokka no Yuusha

Zettai Karen Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke

Avatar: The Last Airbender (nem anime, de ez ne zavarjon)

Avatar: The Legend of Korra (folytatás a következő

avatárral)

Tenkuu no Escaflowne

Deadman Wonderland

Nanatsu no Taizai

2016. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fullmetal Alchemist Brotherhood. Nagyon sokaknak van az anime toplistájukon, 60 körüli részes és többnyire illik rá amiket preferálsz.
2016. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!