Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely animéket ajánlanátok 40...

Mely animéket ajánlanátok 40 éves nőknek ill.40 éves férfiaknak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kicsit értelmetlen, mivel animéről beszélünk(de talán ez mindennel így van). Az ízlést nem a kor határozza meg, ha mondasz pár példát, miket láttál és mik jöttek be, vagy esetleg műfajt, amik bejönnek, már sokkal könnyebb dolog lenne megválaszolni.
2016. febr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Death Note, Parasyte the Maximum, Monster, Ajin, Bresrk, High school of the dead, Hellsing



Nodame cantabile (komoly zene, semmi véres cucc) talán még Romeo X Juliet, Szentjánosbogarak Sírja


Remélem segítettem...

2016. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek inkább + 18 ak fentiek 40 évesen sem késő.
2016. febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak remek animék amiket kifejezetten felnőttek számára készítettek. Ilyenek például: Ghost In The Shell, Perfect Blue, Tokyo Godfathers, Millenium Actress, Ghost In The Shell: Stand Alone Complex, Berserk, Cowboy Bebop, Mononoke Hime, The Wind Rises, Jin-rou, Usagi Drop, Baccano
2016. febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Monster
2016. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nekem kéne hanem a szüleimnek.Még nem láttak animéket.
2016. febr. 29. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nodamétől kezdve a sort Deaht Note nem túl brutális nyomzós apudnak jó lehet. Ha Ncis néző könnyen bejöhet neki. Van szinkronnal is és élő szereplős film is.


Van Kaleido star semmi brtualitás. Nana stb anyudnak...

2016. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nana

Nodame Cantabile

Kimi ni Todoke

2016. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!