Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikorra várható a Kamisama...

Mikorra várható a Kamisama Hajimemashita 3. évada?

Figyelt kérdés
lesz egyáltalán?:'(

2016. márc. 17. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nincs róla hír.

De mivel a mangája amiből az animét készítik véget ér / vagy már véget is ért mostanság, lehetséges hogy lesz egy záró évad ha már olyan népszerű.

2016. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A manga májusban fejeződik be, ha jól tudom. Az animének most fut egy négy részes OVA-ja aminek az utolsó része idén augusztusban jön ki, tehát addig nem hinném, hogy lenne valami. Egyébként én is reménykedem egy harmadik évadban, egyik kedvenc animém.
2016. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsuzsabuzsa válasza:

nem baj elírom mégegyszer xDDDD nos lesz kamisama 3-dik évad,mrrt sikeres is és sok dolog még nem derült ki (ezt másoktól olvastam,de én is ugyanezekre gondoltam) nos,a fiúka,azt hiszem kirihito a neve,nos ő még nem szerezte vissza a testét,tomoe megkérte nanami kezét,emlékeztek?nos és igaz yukiji ette meg a sárkánykirály szemét,még is nanamiban volt,tehát biztos hogy lesz 3-dik évad,ja és msot van ez az OAD,nos ez elvileg 5 részes,tudom sokan mondjátok hogy néyg részes,de itt az oldal,itt görgessetek le,és mutatja a linekt,meg hoyg mikor várhato a következő OAD: [link]

nos ezután jön a 3-dik évad! túl sok a nos,igaz? xDDDD

2016. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!