Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » KAMISAMA HAJIMEMASHITA-ról...

Barna Zsófimofi kérdése:

KAMISAMA HAJIMEMASHITA-ról szedjük össze az információkat!?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek jó lesz ha mindenki leírná azt az információt amivel egymást segítenénk! Tudom hogy az animések nagy többsége oda van ezért az animéért, és azt is hogy mindenki izgulva várja a folytatást ami folyamatosan készül.Bár vannak akik többet tudnak hogy hogy is állnak! Ezért kérlek titeket, hogy bármi fontos vagy új információt megtudtok az animéről ÍRJÁTOK LE !

#anime #információ #fontos #Kamisama Hajimemashite
2016. márc. 6. 19:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Elöző vagyok. No én most néztem meg a Kako-hen 2-öt.

(ha valaki még nem látta 1: [link]

2: [link] )

Valaki pls aki már látta a Kako-hen 3 az küldje el a linkjét! (MAGYAR FELIRATTAL)

Előre is köszi!!

2016. márc. 6. 19:53
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem anime, de mivel belőle készül fontos info.

A manga hamarosan véget ér:

Már csak négy fejezet van hátra, 2016 május 20-án befejeződik a történet.

2016. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Remélem a manga is ilyen jó mint az anime!

Ám de jó az is ha magával kapcs.-tal is írunk fontos dolgokat!

2016. márc. 7. 19:10
 4/26 anonim ***** válasza:
a kako-hen-ből összesen 4 rész fog kijönni és a 3.rész 2016.április20.-án jön majd ki a 4.meg ha jól tudom augusztusban https://www.youtube.com/watch?v=znc9Fu9UcBE és itt van a 3. rész előzetese
2016. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Vicces, hogy április már rég elmúlt, és még mindig nincs meg magyarul az OVA. Angolul már két helyen is megtaláltam, így nagy a valószínűsége, hogy hamarosan megjelenik magyarul is. Akarom mondani, van valószínűsége... ki tudja, végtére is én nem tartozom az animét lefordító emberkék közé
2016. máj. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Nagy Hanna1012 ***** válasza:
2016. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Zsuzsabuzsa válasza:

Nos,még nincsen 3-dik évad a Kamisamaról,most van ez az OAD vagy mi,és ez elvileg 5 részes,mert egy oldalon azt írta ki: [link]

görgessetek le,és ott lesz,na tehát ha ez vége akkor elvileg utánna jön a 3-dik évad,meg még sok midnen nem történt meg,tudjátok,Tomoe megkréte nanami kezét,a fiúka sem szerezte vissza a testét xD nos Yukiji megette a sárkánykirály szemét,deeeeee Nanamiban volt (ezt másoktól hallottam,csak mondom,mielőtt botrány keveredne) tehát sok minden nem derült ki még,úgyhogy az OAD után kezdik el a 3-dik évadot,a és ha esetleg tudna valaki nekem egy linket,hogy hol van MAGYARUL (nem magyar felirat) a kamisama akkor annak nagyon örülnék :)

2016. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Ha valaki tudja, hol a 4. OAD, akkor elküldi nekem? (lehetőleg magyarul, de angolul is jó)
2016. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Zsuzsabuzsa válasza:

Gyermekeim,igaz nem a teljes rész...de egy kis elözetes a 4-dik oadról vagy ova vagy mit tom én xd

link: https://www.youtube.com/watch?v=Z3_RLLSuAhk

2016. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Zsuzsabuzsa válasza:
Nagyon várom,izgi lesz :D
2016. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!