Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elkezdjem nézni a Naruto animét?

Elkezdjem nézni a Naruto animét?

Figyelt kérdés
már sokan ajánlották és hallottam is róla (sajnos) sokmindent és nem is ez lenne az első animém. viszont sok benne ugye a filler meg már pár halálról is tudok. szerintetek megéri elkezdeni?

2016. márc. 28. 21:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

Azért van ekkora hírvene mert mainstream... :D Ennyi, nem kell belelátni marhaságokat. Mintha egy Marvel filmre azt mondanád hogy jobb mint egy Pulp Fiction vagy egy Dark City...


A Mainstream sosem a minőségről szólt hanem a látványról és a lehúzásról. Szomorú de ez van, és ez nem csak animékre igazi, filmekre, játékokra stb...

2016. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Amanda52 ***** válasza:
54%
Szerintem nyugodtan kezd el nézni, nekem ez a kedvenc animém, nagyon jó még akkor is ha sok mindent előre tudsz. :)
2016. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én meg megkérdezem tőled, hogy eddig miket láttál és mi tetszett belőle? Egyszerűen ettől függ, hogy tetszeni fog e vagy sem.
2016. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
miket láttam eddig? ilyen mainstream kategóriábol one piece, fairy tail, sao, Aot. a one piecben a fightok tetszettek viszont maga az anime naaaaaagyon hosszú. a fairy tail az első shounenem volt de a zenékről senkinek sem lehet panasza, sao-rol nem akarok beszélni, Attack on Titan ugyszinten. viszont a HxH meg a FMA Brotherhood tetszett.
2016. márc. 29. 13:44
 15/29 anonim ***** válasza:
Magyarul csak a mainstreamet láttál, szóval igen elkezdheted.
2016. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
nem, nem csak mainstreamet láttam, hanem most csak ezeket irtam le. Erased, Death Note, One Punch Man, Nanatsu no Taizai, Konosuba,Terror in Resonance, D-Frag vannak nálam jelenleg a toppon de az összeset nem tudom leirni mivel már magam sem tudom miket láttam 😋
2016. márc. 29. 14:17
 17/29 anonim ***** válasza:
Semmi értelme elkezdeni, szinte bármelyik hasonló shounen anime köröket ver rá. Elismerem, hogy az eleje kifejezetten kellemes, de már a chunin vizsga arc után elkezd zuhanni a minőség. A Shippuudenre pedig már teljesen elveszik a ninja dolog is és már csak cseszett nagy energiagombócokat dobálnak egymásnak, mint a Dragon Ball-ban. A ninja war arc kezdetével pedig egyenesen hányás lesz az egész. Ha valaki tényleg elhiszi, hogy a Naruto egy értékelhető shounen, akkor azt vagy elvakítja a nosztgalgia, vagy szimplán szűk a látóköre. Ha valami igényesebb shounent akarsz, mivel a One Piece-t meg az FMA:B-t már láttad ezért ajánlom figyelmedbe a Tengen Toppa Gurren Lagann-t és a JoJo's Bizarre Adventure-t. Ha a One Piece és a HxH harcai tetszettek, akkor a JoJo-t is élvezni fogod, bár a stílusa némi megszokást igényel, a Gurren Laggan pedig egy nagyon elvadult stílusparódia.
2016. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
86%- végre valaki aki reálisan átlátja a shounen műfajt.
2016. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%- Én is örülök, hogy van még valaki aki képes objektíven átlátni a témát. Komolyan nagyon fárasztó a sok fanboy/girl, akik még szinte semmit nem ismernek a médiumból, de nyáladdzanak a sok túlértékelt mainstream show-ra, mert mást nem ismernek és nem is akarnak megismerni.
2016. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező döntsd el,hogy mi lesz és adj visszajelzést.
2016. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!