Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elkezdjem nézni a Naruto animét?

Elkezdjem nézni a Naruto animét?

Figyelt kérdés
már sokan ajánlották és hallottam is róla (sajnos) sokmindent és nem is ez lenne az első animém. viszont sok benne ugye a filler meg már pár halálról is tudok. szerintetek megéri elkezdeni?

2016. márc. 28. 21:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
elkezdtem nézni, viszont nem valószínű hogy sokáig húzom
2016. márc. 29. 19:46
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp kezdd el, mert nagyon jó anime. És ha megnézted a simát, nézd meg a folyatást is a Shippuuden-t. :)
2016. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ne kezd el mert egy rakás szar. Hidd el, a 43 százaléka filler.(lásd: [link]
2016. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
előbbi válaszoló vagyok hibás volt a link asszem ez jó: [link]
2016. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én eddig 13 részt láttam, és azt kell mondjam, hogy nem rossz. Igaz nem egy egetrengő anime, szóval a "nagy" hype-ot nem értem. Sokkal jobb animéket is láttam már Ez egy olyan elmegy kategória (eddig).
2016. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az eleje inkább viccesre sikerült mint akciósra.Ezután jönnek a jó részek és egyre jobban durvul.
2016. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Vannak benne nagyon érdekes dolgok, és történések, de ahogy halad az egész egyre laposabb. Egy ilyen hosszú szériánál tartani kell a szellemi szintet a fanokkal. Lényegében a sorozatnak is felkell nőnie az idővel, nem maradhat(NA) /mert azmaradt/ egy hülyegyerek Naruto.....


Meg amúgy senki, a történet se. De a főhős a legfájdalmasabb. Akár mit élt át semmivel nem változott meg, papolt az elhatározásról, de ugyan az a karakter volt mint akit a Shippuuden elején visszakaptunk.

2016. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27# Köszönöm! Végre valaki hajlandó volt leírni. Egy ilyen hosszú ideig futó szériának egyszerűen muszáj felnőnie a közönségéhez, különben kiüresedik (ahogy itt meg is történt). Érdekes módon a JoJo's Bizarre Adventure-nek és a Kinnikuman-nek sikerült.
2016. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Rohadt unalamas :/
2016. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!