Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sima Naruto vagy a Shippuuden...

Sima Naruto vagy a Shippuuden tetszett nektek jobban?

Figyelt kérdés
Történet, harcok, filterek szempontjából melyik volt a jobb?

2016. márc. 28. 22:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet akkor indokot is. :)
2016. márc. 28. 22:07
 2/12 anonim ***** válasza:

A "sima" egyértelműen jobb volt. Akkor még egy ninja történet volt, nem úgy mint jelenleg.

Filter meg nincs benne, csak filler.

2016. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sorry, csak megszoktam hogy mindig így mondom (és írom) megszokásból. Amúgy szerintem is a sima jobb.
2016. márc. 28. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:

A sima Naruto lazán indult,de Zabuzás részeknél megtetszett és megszerettem,de amikor a chuunin vizsgák jöttek az volt a legjobb.Talán az tette a sima Narutot is olyan királlyá.Majd a Sasuke visszahozásánál a harcok mind hatalmasak voltak,főkét Nejié és Shikamarué.Azután a fillerek sem voltak rosszak,nekem tetszettek.

A shippuden rohadt jól indult és nagyon badass volt egészen kb. a Danzos részekig(de itt már szerintem túlzok).

Szóval a véleményem az,hogy a sima Naruto azért jobb talán egy picivel,mert nem csak Narutoról szólt a történet,hanem a mellékszereplők is sokat voltak benne és fontos szerepet töltöttek be.A shippudennél már más a helyzet,ott már csak a 7-es csapat van és ennyi,de így is a shippudent mondom jobbnak,mert a harcok rohadt jók voltak,bár jó lett volna ha nem hanyagolják el a mellékszereplőket.

2016. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Végül a véleményem az,hogy mindkettőben meg volt,hogy miért szerettem,ennyi. :D
2016. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Sima. A shippuuden a 180. részig nézhető volt, egészen a Kenshin copy Nagato-Naruto beszélgetésik, de már addig is esett a színvonal. Utána meg egyszerűen gagyi lett, klisé klisé hátán, eladta magát a mangaka a több pénzért.


Végülis bevált neki, a gagyi Spin-offokkal mainapig milliókat keres, a Tokyo TV-vel karöltve.

2016. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Amanda52 ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan jó, végülis a Naruto shippuuden a Naruto 2.évadja.

Na jó azért a Naruto shippuuden nekem kicsit jobban tetszik, bár ez az én véleményem :)

2016. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A sima. még nem túl elszállt a sztori, és még fillerből is elfogadható mennyiség van. shippiden meg unalmas, főleg most, hogy filler után is filler van.
2016. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 death42 ***** válasza:
A sima Naruto jobb volt. A Shippuuden-ből többnyire csak pénzt akartak kisajtolni és ez meglátszik a minőségen is. Hányadék az egész.
2016. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a sima.

Jobb a történet, a harcok kiegyensúlyozottabbak, látjuk Narutot veszíteni, és a fillerek is elég tűrhetőek voltak.

2016. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!