Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom ki látta már a...

Nem tudom ki látta már a Naruto Shippuuden 446. részét, de aki igen az elmagyarázna nekem néhány dolgot?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!!

Tehát, ugy-e Naruto, ugy-e utoléri Sasuket, meg Orochimarut s a harc végén ismét Sasuke gőz, de nekem két dolog se teljesen világos...

Első, hogy akkor Itachi valóban ott volt, vagy csak egy klónja? Ez azért kérdés, mert Itachi a klónjait ugyebár a varjakból szokta csinélni és itt is azokból lett. Legalábbis én nem tudok róla, hogy lenne bármiféle teleportációs jutsuja...

A máodik, hogy Sasuke, most akkor, elhagyja a falut, mert megölte a bátyját????



2016. jan. 28. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Még filler epizódok vannak. Tehát a mostani részek, ezek az "álmok" vagy visszaemlékezések, csak és kizárólag az időhúzást szolgálják. Mindegy ha meg se nézed őket. Elég lesz akkor folytatnod az animét, amikor ezek véget érnek és újra a Rikudo Madara lesz az ellenség.


Eredetileg Sasuke azért hagyta el a falut,hogy Orochimaru által erősebbé váljon és megölhesse Itachit.

2016. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég gagyi ez a mostani filler arc.Mikor Itachit atszurta Sasuke chidorija,akkor Itachi lelke felszallt es a teste meg eltunt.Lehet ,hogy csak genjutsu volt,de szerintem kinyiratta magat veletlenul.Ebben az esetben hova lett a teste?A mangabol kb 20 fejezet van onnantol,ahonnan a rendes tortenet befejezodott az animebol.En elolvastam es nembantam meg.Nem fogok varni 1 evet kb 10 reszert (kb. ennyi resz lesz meg a rendes tortenetbol),mert ugyis elhuzzak 1 evre a fillerekkel az animet.
2016. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 tudom, hogy ez csak filler.

#2 én is ezért kérdem, mert oke, meghalt de tényleg hol a teste. Szal...

2016. febr. 1. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te Itachi testével, nem értem. Kabuto megtalálta, ennyi legyen elég. Továbbá Itachi saját magát is képes varjakká változtatni, majd összeállni újra. De nem hiszem, hogy ezzel távokat tenne meg, mert szerintem sok chakrát éget.
2016. febr. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!