Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani olyan animét/an...

Tudtok mondani olyan animét/animéket amik olyasmik mint az Overlord?

Figyelt kérdés
Nem arra célzok hogy MMO-s legyen hanem arra hogy a főszereplő szinte megállíthatatlan és még a legkeményebbeknek tartott lényeket/személyeket is könnyedén eltapossa. (Azt nem bánnám ha azért lenne benne humor is )

2016. ápr. 2. 19:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Ajánlok én neked egy animét: az életet

Nézz filmeket,sorozatok,de ami a legfőbb,tv-t!!! Szakadj el a géptől,mennj ki játszani,mennj barátokhoz,mennj a városba,annyi mindent lehet csinálni! Az anime olyan,mint a drog:nem lehet róla leszokni,és ráadásul rosszat tesz az elmének. Ha annyira szereted a japán kultúrát,tanulj kínaiul.

2016. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem tök mindegy neked hogy mit nézek..

Eszem ágában sincs tv-t nézni minek azért hogy parasztvakítást meg reklámokat nézzek?

Adok egy tanácsot hátha eljut az agyadig. Törődj a saját dolgoddal! Egyébként semmi bajom veled csak a francért nem a kérdésre válaszolsz? :D

2016. ápr. 2. 19:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
One punch man
2016. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

One Punch-man:

A főszereplő talán itt emelkedik ki a legjobban a többi karakter közül. Főleg látványra és humorra épít, de egyáltalán nem olyan felszínes, mint amilyennek elsőre tűnik.


Mahouka Koukou no Rettousei:

Nagyon OP a főszereplő. Látványos, de nincs benne túl sok humor és a történet is egyszerű. Tipikusan az a fajta anime, amiről érzed, hogy gyengén megírt és mégis élvezed.


Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?: Kevéssé ismert, humoros, könnyed. Érdemes adni neki egy esélyt :)


Hellsing Ultimate:

Megint csak rettentő OP főszereplő. Humor nem nagyon van benne, helyette rengeteg vér, repkedő testrészek. Eléggé excentrikus történeti/zenei világ. Ha ehhez hozzászoksz/megtetszik, akkor kifejezetten élvezetes.


Nanatsu no Taizai:

Ebben azért nem olyan kiemelkedően erős a főszereplő a többi lényegesebb karakterhez képest, de sok benne a humor és a történet sem rossz.


Ezek jutottak eszembe. Direkt nem írtam semmi konkrétumot a történetről. Remélem találsz köztük olyat, ami megtetszik ^^

2016. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Én csak segíteni akartam. Egyébként a tv-ben a reklámot nem muszály végignézn8,addig kimehetsz a konyhába is.

De,tök mindegy,hogy te mit nézel,de segítenék azon,hogy ne baltázd el az életed. Van ilyen sztorim. Ráadásul ha jól tudom a youtube teli van ennél agyamaentebb reklámokkal,mint pld youtube a-z, ami nincs is befejezve,másrészt semmit nem reklámoz,tehát...fifty-fifty

Remélem azért jól tanulsz,vannak barátaid, de csak úgy szólok,az átlag emberek 10 évesen abbahagyják a mese nézést.

2016. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ajánlanám a "Nanatsu no taizai"-t elég erős a főhős brutál erős a főhős és a második évad az idén fog megjelelni aszem vagy a nyári vagy az őszi szezonban.
2016. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A youtube reklámokat kiüti az Adblock ahogy mindenhol máshol is a neten. Különben sincsenek a youtubeon animék nagyon képbe vagy :D Te nem segíteni akartál hanem kötekedni ezt leginkább az bizonyítja hogy a Japán nyelvet le kínaiztad. Az anime nézők jelentős százaléka több mint tíz éves, jóval több. Köztük én is.Amúgy meg ki a franc akar átlagos lenni egy ilyen moslék világban... A mai korombelieknek (16-21)Az életük abból áll hogy diszkóban verekednek piálnak füveznek drogoznak balhéznak és mindezek mellé a nagy többségük egy tapló $eggfej a normális intelligens embereket meg kiközösítik sértegetik..., és ez az átlag hát kösz nem leszek átlagos. Ja és a végéről ez természetesen nem maradhat le: AZ ANIME NEM MESE!!!
2016. ápr. 3. 09:41
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

"az átlag emberek 10 évesen abbahagyják a mese nézést"


A legtöbb anime nem 10 éven aluliaknak szól... attól, hogy valami rajzolva van még nem mese.

Érdekes, hogy az anime nézést veszélyes függőségnek tartod, de a bugyuta TV műsorok nézését nem.

2016. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Még mai napig szeretem az Anime-ket bár már rég elmultam 18 és inkább anime-t nézek mint hogy egy kereskedelmi csatornán valami népbutító sz@rt...


A kérdésre válaszolva pedig:

Nanatsu no taizai Már az első részben is brutál erős és egy erdőt kipusztitanak a csatában...

Attack on Titan: bár az elején gyenge de megerősödik.

Katekyo Hitman Reborn: Asrác, alapvetően (nagyon) gyenge, de a történet folyamán megerősödik. Nagyon lassan indul, de kb. a 10. rész után megkomolyodik.

2016. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Aldnoah Zeroh-ebben a főhős szó szerint a gyengébb technológiával alázza meg a fejlettebb technológiát, de úgí mintha az a világ legtermézetesebb dolga lenne:D

ahogy azt előttem is írták

Seven deadly sins vagyis a nanatsu no taizai

One punch man - hihetetlenül vicces és érdekes a főhős xd

2016. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!