Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani olyan animét/an...

Tudtok mondani olyan animét/animéket amik olyasmik mint az Overlord?

Figyelt kérdés
Nem arra célzok hogy MMO-s legyen hanem arra hogy a főszereplő szinte megállíthatatlan és még a legkeményebbeknek tartott lényeket/személyeket is könnyedén eltapossa. (Azt nem bánnám ha azért lenne benne humor is )

2016. ápr. 2. 19:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne adom meg nevű válaszadó, xd direkt támadja az animéseket! Ugyan ezt a választ adta arra a kérdésre is hogy mi a véleményetek a Death Parade c. sorozatról...Ugyan ez! Nem tudom mi baja van ennyire az animékkel ennyire. :)
2016. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudok írni ennyire ennyire...
2016. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Kedves #1 válaszoló,mi a francért tanulna kínaiul,hogy ha Japánban JAPÁNUL beszélnek?A kettő nem ugyanaz,de azért brávó oktasd ki csak azért,mert téged nem érdekelnek az animék.
2016. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nekem az akame ga kill és a sword art online jutottaz eszembe.
2016. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Lehet kicsit későn írok, de a campione is egy olyan anime amiben a fiú nála erősebbeket legyőz. (igaz nem mindig simán megy neki és túl barátságos is, de erős)


Az első válaszoló pedig nem is érti meg az animek lényegé, csak mások gúnyolásával tölti az idejét nem kell vele foglalkozni.

2016. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Petrovics Milán ***** válasza:

Ez az, animések fogjunk össze. Egyébként maximálisan egyetértek mindenkivel. Szüleim állandóan nyaggatnak, hogy nézzem velük a televíziót, nem azt mondom, hogy szarokat néznek, mert a Anikó-showt messze elkerüljük stb., de egyszerűen, ha elkezdek egy animét, nem tudom letenni.

Amúgy én talán az Accel Worldot ajánlanám, ha már elhangzott bocsi, fáradt vagyok.

2017. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 CP8_Spongliember válasza:
88%
Haver értem én h segíteni akarsz de ha tényleg akk minek kezdesz el kötekedni mindenki tudja hogyha mesének hívnak egy animét akkor kifognak akadni (szerintem azért te is sejthetted) ráadásul eléggé nem vagy képbe animét nem lehet youtuben nézni és egyébként teljesen egyetértek a tv sokkal rosszab...(persze megértem h miért nézik) és a legjobbat hagytam a végére mi az h ha szereted a japán kultúrát akkor tanulj meg kínaiul??? :DDD az oké ha nemtudod hol lehet animét nézni de ez :DDD
2017. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Petrovics Milán ***** válasza:
Még annyi, hogy a rajzolt filmeket, sorozatokat csak a konzervatív nyugat tartja gyermekdednek. Japánban pl. az animék felnőtteket is megcélozzák.
2018. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!