Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan animét ami hasonlit a kyo koi wo hajimemasu-ra?

Figyelt kérdés
Èn nagyon szeretem az olyan szerelmes animèket ahol mondjuk a fiu kicsit nemis erőszakos a lánnyal nem arra gondolok hogy megerőszakolja meg ilyesmi hanem mobdjuk falhoznyomja meg stb...szoval ha tudtok kèrlek segitsetek nekem ilyen animèket találni.!

2016. ápr. 8. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ami nekem tetszett az viccesebb Kaichou wa maid-sama, a fiú csak próbálja meghódítani a lányt ami a végére sikerül, ahogy a nevében is benne van au anemenek a főszereplő az iskolának (ami eredetileg fiu suli volt de aztán már mehettek lányok ezért a fiúk túlnyomó többségben vannak)a diákelnöke de mivel nem gazdag a családja így dolgozik is egy kávézőban ahol a pincérek cselédlánynak vannak beöltözve. és ez a fiu megtudta hogy ott dolgozik de ez a csaj titka volt. itt kezdődik a story. szerintem nagyon vicces nekem nagyon tetszett. Ez nekem benne van a top 5-ben :D


a másik amit tudok mondani az nem teljesen olyan mint amit leírtál de azért szerintem ez is nagyon ott van. Ookami Shoujo to Kuro Ouji egy olyan anime amiben a főszereplő új suliba megy de nincsenek barátai amikor találkozik kettő csajjal akik amolyan "utolsó választás"-nak bizonyultak, de ők állandóan a pasijukró dumálnak és ha azt mondja hogy neki nincs szeretője akkor megint nem lenne barátja így hát az utcán meglátott első helyes gyereket lefotózta hogy azt mondja hogy ő a pasija (ez is egy vicce sanime csak szólok :D) aki kiderül hogy az ő sulijába jár csak a fiu lógott. Majd türténik pár dolog és oda jutunk hogy a fiu eljátsza azt hogy járnak de cserébe kér valamit.... Nekem ez is nagyon tetszett. A vége felé eljutnak odáig hogy a fiu tényleg beleszeret a lányba és tényleg járni fognak. Ja a fiu nem épp a legkedvesebb egyedek közé tartozik :DD


Remélem tudtam segíteni. Jó animezést!!

2016. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt a kettőt már láttam

De azèrt kösziii😘😘

2016. ápr. 9. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!