Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a top 3 kedvenc animetek?

AliceMei kérdése:

Mi a top 3 kedvenc animetek?

Figyelt kérdés
És egy kis leírás róla jól jönne

2016. ápr. 10. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Én nem nézek gyerekmeséket.
2016. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica - elsősorban az anime második fele, vagy a második mozifilm (ami ezeket a részeket dolgozza fel) a kedvencem. Tetszik az elborult, szürreális világa, a karakterek lélekábrázolása, a grafika és a zene... Egyike azon animéknek, amit többször is látnom kell, hogy még több apróságot észrevegyek vele kapcsolatban, mert nagyon összetett.


Shinsekai Yori - az első kb. 3-4 rész kicsit unalmasabb volt, aztán ahogy beindult a történet, egy nap alatt végignéztem az egészet. A disztópia, amit bemutat, elborzasztó, ugyanakkor érdekes gondolat. Az utolsó részei pedig igazán döbbenetesek és szívszorítóak voltak.


Gintama - két komolyabb mű után érdekes választásnak tűnik a legnagyobb paródiasorozat, a Gintama... egyszerűen egy rossz szavam nincs ehhez a sorozathoz, imádom a karaktereit, a történetét, imádom, amikor vicces, amikor komoly... a részein egyszerre tudok sírni és nevetni, és el se tudom képzelni, hogy vége legyen, pedig a manga már az utolsó történetívébe kezdett bele... szerintem messze az egyik legjobb "neverending" anime.

2016. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Yuu Yuu Hakusho

[link]


Dragon Ball Z (Természetesen a vágatlan verzió a véresebb.)

[link]


Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

[link]


Death Note is kedvenc.

[link]


Kedves első anime nem mind gyermekeknek szól csak, mert rajzolva vannak? Amiket leírtam mind + 16 18 -os azaz nem 16 éven aluliak számára nem ajánlott 16-tól végtelen korig lehet nézni. Az irónija nem jött, ha az akart lenni. Tv ébe sokszor nem teszik bele a véresebb jeleneteket. Dragon Ball Z 79 rész asszem 6-10 perc halálszenvedés lett kivágva. Nézze meg ezek közül valamelyiket és látni fogja nem azok.

2016. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ender1526 válasza:

Nekem a TOP 1 : Vampire Knight

TOP 2 : Kilari

TOP 3 : Dragon Ball GT

És a leírások:

A Vampire Knight vámpírokról szól . A főszereplő Cross Yuki akiről később ki fog derülni , hogy tiszta vérű vámpír és gyerekkorában meghalnak a szülei . A gyerek korában megismert fiú Kiryuu Zero vámpír vadász és sokkolja a hír.

A Kilari egy tini lányról szól akit megmenti Seji az egyik Ships-es tag és Kilari beleszeret ezért ő is sztár akar lenni és sok kalandja lesz.

A Dragon Ball GT a Dragon Ball Z folytatása Goku egy kívánság következtében össze megy és megmentik majd a földet meg Goku eléri az a szuper csillag harcos negyedik szintjét.

2016. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Kemekoo ***** válasza:

Yu yu hakusho - egy fiúról szól, aki meghal egy baleseteben, de feltámad, és ő lesz a szellemvilág detektíve.


Lovely Comples - egy fura párról szól, akik először csak haverok, de a végére kialakul valami.. ;)


Konnichiwa maid-sama - egy szegény középsulis lányról szól, akibe beleszeret egy "perverz ürlény a feromon bolygóról" :D

2016. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Top 1: Kirarin revolution/Kilary

Top 2: Vampire Knight

Top 3: Vadmacska kommandó

2016. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jaj nem figyeltem leírom neked

Top 1: Kilary egy átlagos kb 14 eves kislánytol szól aki szerelmes lesz egy sztárba ezert ő is sztár akar lenni sztár lesz es egy másik fiúba Lesz szerelmes. Vannak vetejtarsai is akik elakarjak úgymond "pusztítani" ugy értem hogy meg akarjak fosztani a sztárság tol de nem sikerül igy o lesz a "legjobb" sztár persze meg sokat kell tanulnia


Top 2: Vampire Knight meg en se láttam végig de mar tetszik arról szól hogy egy kislány megment egy vámpír es az ő iskolájába fog járni sok vámpír meg akarja harapni mert vannak a nappalisok (az emberek) meg vannak az éjjelisek (a vampirok) a nappalisok mindig kukkolnak az éjjelisek után mert olyan "dögösek" persze a nappalisok nem tudjak hogy az éjjelisek vampirok sőt azt se tudjak hogy léteznek vampirok na annak a batja es o tudjak ezt ezert öröködnek a bátyájat megharapjalak egy tisztaveru vámpír ezert o is vámpír lesz tovább sajnos nem mondhatom el mert ilyen kevés részt láttam belőle de azt megtudom mondani hogy valamikor a lány is vámpír lesz enyit tudok erről


Top 3: Vadmacska kommandó inkább nézd meg mert ez nagyon jo nem akarom leszpojlerezni de röviden arról szól hogy vannak kb 5 es megmentik a földet az űrlényektol mégegyszer mondom ez csak röviden de nagyon jo film nézd meg legyszives

Köszi ha meg nézted előre is KÖSZÖNÖM

2016. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 6byakuya6 ***** válasza:
1-Death note Ez egy Yagami Light nevű fiúról szól aki szerint a világ veleéig rohadt. Egy Ryuk nevű halálistennek ledobja az emberi világba a halál listáját amit Light talál meg. A "használati utasításban" az áll hogy ha valakinek beleíod a nevét akinek ismered az arcát az meghal. Light arra használja hogy kiirtsa a világból a gonoszságot és egy új világot teremtsen. Elkezdi gyilkolni a bűnözőket. A r
2016. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 6byakuya6 ***** válasza:

Bocsi a többi lemaradt:)


Szóval a rendőrség elkezd nyomozni a titokzatos halálesetek oka után és itt lép színre a másik főszereplő L. L nagyon okos és nagyon jó a logikája szóval Light akit Kiraként ismer a világ kemény ellenfélre talált.


2-Bleach ez volt az első anime amit látam. Ez egy 15 éves Ichigo nevű fiúról szól akinek rengeteg lélek energiája van ezért látja és még tudja érinteni a lélek testben létező lényeket vagyis a szellemeket. Egyszer megtámadja a családját egy lidérc ezért egy Rukia nevű halálistenlány oda akarja adni az ereje felét Ichigonak de ő az ősszeset elszívja. Így Ichigoból halálistenlány lesz.


3-Kirarin Erről már eleget írták a többiek


Tudom kicsit fura mert nem túl hasonló a 3 anime de én mindet szeretem. Remélem sikerült felkeltenem az érdeklődést és megnézzük valamelyiket. Leginkább a Death note-t ajánlom mert nem túl hosszú, a cselekmény érdekes és izgalmas a grafikája pedig gyönyörű

2016. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Hát én 4 animet tudnék kiemelni amiket szeretek, remélem nem probléma

1. Sword Art Online

Nos hát nagyon sokan utálják, viszont nekem nincsenek magas elvárásaim egy animevel kapcsolatban. Az első amit fontosnak tartok a kezdéskor hogy ne minden közepébe legyen becsapva és tiszta legyen a grafikája. És ez adott volt. Viszont az egyik főszereplő (Asuna) számomra nagyon irritáló személyiség, és azon kívül hogy van nem csinal semmit. A történetét nem írom le annyi elég legyen hogy az egész eg VRMMORPG játékban játszódik. Az első évad nagyon erősen indult, viszont az ALO részek bem tetszettek. A második évad eleje nyerte el a tetszéseme leginkább a GGO játék miatt, valamint az is fontos abban hogy nekem az tetszett hogy valamilyen szinten hasonlítok Sinonra. A végénél még nem tartok a 20. részt kezdem (2 evad) viszont eddig nekem a kedvencem.

2. Vampire Knight

Ez az első olyan anime amiről tudtam hogy anime amikor elkezdtem nézni. Egy elöttem lévő kommentelő már leírta a tartalmát (bár kicsit felületesen és egy spoiler is van benne) viszont nem szeretném én is leírni. Elöször is ami miatt csak a 2. helyen van az a grafika. Nincs olyan különös baj vele, viszont pl. amikor Zeronak a haján keresztül látszott a szeme az nem tetszett. Amúgy elmegy. A története hihetetlenül tetszik, viszont akiknek nincs valami jó felfogasuk/memóriajuk azoknak nem ajánlom mert nagyon sok minden kacifántos (ez is -1). A szinkron szerintem nagyon jó, az összes szereplőhöz illik a hangja.

3. Another

Mindig is odavoltam a horrorokért. Az Anothernek még csak a 4. részénél tartok viszont nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Mondjuk a nyomi lány nyakát amikor átszúrta az esernyő... na mindegy. Aztan a grafikája szerintem tökéletes, átlátható. A történetét ennek sem írnám le, mert mint mondtam az elején tartok. Viszont tetszik hogy nem rögtön az elején tudjuk meg a szóbeszéd minden részletét.

+1 Golden Time

9. résznél tartok, viszont kijelentem hogy egy hihetetlenül aranyos anime. A grafikája szép, átlátható. Bár Kokonak kicsit irritáló személyisége van, azért szerethető. Erről amúgy nem írnék többet, még talán hogy vannak benne olyen jelenetek amiktől sírni lehet a röhögéstől.

Ezek az én véleményeim, tehát lehet hogy csak én gondolom így ezeket.

2016. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!