Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem hasonló shounen...

Tudnátok nekem hasonló shounen-ai animét ajánlani, aminek van érzelmi tartalma? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék már egy jó shounen-ai animét végignézni, remélem tud valaki segíteni ebben, mert ami azt illeti, nem vagyok túl jártas a ténában (-:

Szóval valami olyasmit szeretnék mindenképpen, ani nem csak annyiról szól, hogy "két fiú és hű, de helyesek meg aranyosak együtt"-tipusú, hanem van benne valami érzelmi töltés, történeti háttér vagy mondanivaló (-: Gondolom eddig azért még nem lenne olyan nehéz ilyet találni, de én most kifejezetten keresnék valami olyat, amiben az egyik fél kicsit mogorva a másik pedig ártatlan vagy életvidám (nem feltétlenül reálisan fiús, de azért nem is lány) karakter. A mogorva alatt akár enyhe tsundere is érthető, bár nem sok ilyen karit láttam még :D A lényeg az, hogy szeretnék elolvadni az érzelmektől, ahogy az anime alatt felépül a kapcsolatuk.

Ha példát kellene mondanom, ilyesmi volt talán a No.6 vagy a K-projekt, csak ugye ott pont a szerelmi szál volt az, ami maximálisan a háttérbe szorult, ezért talán nem is shounen-ai ez a két anime.

Nos, nem tudom ez mennyire volt kivehető, de ha valaki tud modani valami hasonlót, annak nagyon megköszönöm! (-: ^^



2016. ápr. 10. 21:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hát ez valami borzalmasan hosszú lett :D Röviden összefoglalva érzelmes (és/vagy tartalmas) tsundere-aranyos srác kategóriát keresnék ^^"
2016. ápr. 10. 21:09
 2/17 anonim ***** válasza:
Hunet X Hunter
2016. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*Hunter X Hunter
2016. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Jöhetnek még ^^
2016. ápr. 10. 21:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Naruto.
2016. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Abban is van ilyen szerelem? Ez nekem nagyon új, de köszi! (-: (Sajnos az nekem hosszú $: )
2016. ápr. 11. 00:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Nincs benne szerelem,de azt hittem két szereplő változásait akarod végig követni egymással szemben.Naruto és Sasuke pedig két ellentét,de lassacskán egybe hangolódnak,majd megint történnek érzelmi változások.Ha megnézed rájössz,hogy milyenek és miként fognak alakulni.Kb. az egész erről szól. :D
2016. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszolónak az egész szövegből csak az érzelmi töltet és a shounen szó jutott el az agyáig, mert a HunterxHunter (habár tényleg nagyon jó) egyáltalán nem illik a leírásodra. :D


Viszont a két legnépszerűbb shounen ai sorozatban hemzsegnek a tsunderék és egy-egy száltól eltekintve van bőven érzelmi töltet:


Junjou Romantica (3 évad, valószínűleg a valaha volt legnépszerűbb BL anime)

Sekai Ichi Hatsukoi (2 évad, ugyanazon mangaka műve)

Sekai Ichi Hatsukoi (film, a sorozat egy elvarratlan szálával foglalkozik)

2016. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*Sekai Ichi Hatsukoi: Yokozawa Takafumi no Baai (film, a sorozat egy elvarratlan szálával foglalkozik)
2016. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sejtettem én :D (Narutóval kapcsolatban) De végülis mond az valamit, majd rálesek azért.

Kedves utolsó, köszönöm a választ, a címekkel már összefutottam, de most szerencsét próbálok az animével (-:

2016. ápr. 11. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!