Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem hasonló shounen...

Tudnátok nekem hasonló shounen-ai animét ajánlani, aminek van érzelmi tartalma? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék már egy jó shounen-ai animét végignézni, remélem tud valaki segíteni ebben, mert ami azt illeti, nem vagyok túl jártas a ténában (-:

Szóval valami olyasmit szeretnék mindenképpen, ani nem csak annyiról szól, hogy "két fiú és hű, de helyesek meg aranyosak együtt"-tipusú, hanem van benne valami érzelmi töltés, történeti háttér vagy mondanivaló (-: Gondolom eddig azért még nem lenne olyan nehéz ilyet találni, de én most kifejezetten keresnék valami olyat, amiben az egyik fél kicsit mogorva a másik pedig ártatlan vagy életvidám (nem feltétlenül reálisan fiús, de azért nem is lány) karakter. A mogorva alatt akár enyhe tsundere is érthető, bár nem sok ilyen karit láttam még :D A lényeg az, hogy szeretnék elolvadni az érzelmektől, ahogy az anime alatt felépül a kapcsolatuk.

Ha példát kellene mondanom, ilyesmi volt talán a No.6 vagy a K-projekt, csak ugye ott pont a szerelmi szál volt az, ami maximálisan a háttérbe szorult, ezért talán nem is shounen-ai ez a két anime.

Nos, nem tudom ez mennyire volt kivehető, de ha valaki tud modani valami hasonlót, annak nagyon megköszönöm! (-: ^^



2016. ápr. 10. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem sok ilyen shonen anime van, viszont a Duraraban is van szerelmi szál és a Full Metal Panic-ban is.
2016. ápr. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem shounent keresek, bocsánat ha félreérthető volt! Shounen-ai az, csak nem jó példákat hoztam, lehet.

Viszont a Sekai ichi hatsukoiért nagyon köszönöm, elkezdtem nézni és olyan jó! *-*

2016. ápr. 12. 15:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Szivesen! Közben még gondolkodtam egy kicsit. A Sekaiichi és a Junjou az alap, jobb shounen-ai még a Love Stage!, a Hybrid Child és a Tight Rope. Ezeken kívűl nem nagyon van más jó, csak a "Kono Danshi" szériák, azok meg nagyon elvontak. Nem tudom, hogyan állsz a mangákhoz, de BL fronton inkább azok dívnak.
2016. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Loveless
2016. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hitorijime my hero
2018. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Spiritpact

Hybrid child

Super lovers

2018. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tudom hogy régi kérdés.. de nagyjából erre illik a Given is *-* személy szerint nagyon tetszik. 11 részes a manga több részeltet mutat míg az anime elmegy a manga tizen akárhány részéig.. talán húsz részéig és utána olyan dolgokat tudsz meg amit az animében nem. Az egész arról szól hogy van egy fiú aki tehetségesen gitározik és megismer egy másik zöldfülű fiút. Innen indul a szerelmi szál. De ha többet írnék ennél nagyon spoilereznék... És ezt nézni izgalmas, ha spoilereznêk elrontanám az egészet. Elég realisztikus élethelyzet az egész... Idézek egy nem fontos beszélgetést ami csak egy bónusz az ending után: "Szexeljünk a mosdóban" "Nem" "naaa most miért??" "Most nem"
2019. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!