Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok az No.6-hoz hasonló...

Tudnátok az No.6-hoz hasonló animeket mondani?

Figyelt kérdés
nagyjából ami kellene belőle az az hogy a jövőben játszódjon ahol nem jók a politikai meg ilyesmi dolgok. Legyen benne shounen ai (Fiúszerelem) és legyen jó a vége mert mindig elcseszik a végeket :D Köszi a válaszokat

2016. ápr. 11. 16:39
 1/9 lehiye válasza:
Hmm..nem tudom hogy mennyire hasonló hozzá de engem a Guilty crown mindig a No.6-ra emlékeztetett valahogy... sztem érdemes megnézni csak annyi hogy az nem yaoi
2016. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem azért de még egy ilyen király animét nem nagyon fogsz találni..:c (naaaaagy No.6 rajongó^^)

De én is csak nem yaoi t tudok mondani és az a Code Geass de ez sokkal komolyabb és drámaibb anime és nem mondanám hogy boldog vége van..de háborúról és a társadalmi megkülönböztetésről meg politikai "dolgok"ról szól. De egyáltalán ne számíts No.6 félére..

2016. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
( szintén naaagy No 6 rajongó ) és én is azt tudom mondani, hogy ehhez hasonlót sajna nem nagyon találsz. Vagy ha igen, akkor azonnal szólj nekem xdd
2016. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oksi :D
2016. szept. 14. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a Free!-t láttad? Arra azt mondják, hogy nem shounen ai, de kb minden rész tele van gay jelenetekkel :D
2016. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen láttam de nem annyira hasonlít rá mert igazából maga a hely ahol játszódik, maga a kitalált helyszínek és emberek amik nem átlagosak, azokon lenne a hangsúly meg persze a kis shounen ai is az No.6-ba.
2016. szept. 16. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát az Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru van amit TALÁN HASONLÓNAK gondolok, még én se láttam de nagyon jókat mondanak róla. Mondjuk ne varj No.6 "szintet" tőle (én mondjuk kifejezetten nem szeretem azt a fajta rajzolást mint amilyen az Uragiriben van.)


[link]

2016. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Dramatical Murder. Jôvőben játszódik és shounen ai.
2017. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsiros Annamária ***** válasza:
Hát.. engem az owari no seraphra vagy a hakkendenre emlékeztetett, nemtudom miért.
2017. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!