Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok a 10 dolog, amit...

Tudnátok a 10 dolog, amit utálok benned c. sorozathoz hasonló amerikai-gimis sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés
Köszönöm <3

#10TIHAY
2016. ápr. 10. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

elcserélt lányok

fosterék

Hannah montana

glee

Finding Carter


hirtelen ezek jutottak eszembe. de ha szeretnél még ezen kívül izgalmas sorozatokat akkor a következőket ajánlanám amiket szerintem nem lehet kihagyni:

The Walking Dead- ha ezt megnézted akkor utána a fear the walking dead

A zöld ijász és testvér sorozata a The flash

vámpírnaplók és ha annak a 3 évadát megnézted kezd el nézni az ősök című testvérsorozatát

The 100

éghasadás

2016. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Walking Dead-ot mindenképpen elkezdem :)
2016. ápr. 10. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem zavar hogy feliratos akkor a the 100-et is kezdd el nagyon király!
2016. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szeretem a feliratosokat, igazából az sem zavar, ha nem feliratos, csak angol. Köszönöm 2. :)
2016. ápr. 16. 13:12
 5/8 anonim ***** válasza:
nos elkezdted valamelyiket? vélemény?
2016. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Walking Dead-nek megnéztem pár részét, azt még folytatni fogom. De a Finding Carter-t végignéztem (mindkét évadot) és nagyon- nagyon tetszett. A Hannah Montana-t négy évvel ezelőtt néztem, az annyira nem tetszett. A Glee-t is néztem egy ideig a tv-ben, nekem tetszett.
2016. ápr. 20. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:
és az elcserélt lányok? és a fosterék?
2016. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezeket nem néztem meg, de a The 100-ot tegnap kezdtem el, és valami zseniális :)
2016. ápr. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!