Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyek a kedvenc...

NagyPamela kérdése:

Nektek melyek a kedvenc animéitek? És miért?

Figyelt kérdés
Leírnátok a kedvenc animéitek és egy kis bemutatót róluk?Előre köszi *-* Ja, és bármilyen jöhet kivéva a yurit és yaoit :)

2016. ápr. 12. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nichijou, olyan hogy szakadni lehet rajta a röhögéstől.

Kuroshitsuji, szerintem ez alapmű, mindenkinek meg kell nézni, nagyon jó, látni kell, leírni nem lehet. :)

2016. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Naruto-Ezen nőttem fel,ahogy sokan és vannak benne jó szövegek.Valamint a harcok tetszettek még nagyon.

Nisekoi-Talán a kedvenc animém.Nagyon megfogott.Jó a sztori és a szereplők is nagyon királyak,valamint a grafika is igényes.Ajánlom,hogy nézd meg. :)

Saenai Heroine no Sodatekata-Most kezdtem el nézni és tetszik.Vicces szerintem.Remélem hogy kicsit felturbózzák szerelmi szálon is a sztorit.Amúgy most jön a második évad és már várom. :D

2016. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bakugan:)
2016. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ez vicces, pont most látom, hogy válaszoltál egy hasonló kérdésemre :D ott már írtam, hogy nekem eddig a Baccano! és Steins Gate a kedvencek, de akkor itt egy kis leírás is:


Baccano!: a 30-as évek Amerikájában játszódik, sok szereplő van benne, vannak maffiózók, alkimisták, bérgyilkosok, hallhatatlanság itala stb. A plusz csavar, hogy a sztori több szálon fut és több idősíkon is, tehát fokozatosan ismerjük meg több év történéseit, na ez az elején nagyon zavaros, de ha a hangulat bejön, mindenképp érdemes fojtatni, mert ahogy kezd összeálni a kép eszméletlen izgalmas lesz. Tele van emlékezetes karakterekkel, vicces is, izgalmas is, némi románc is van benne, de eléggé durva jelenetek is.


Steins Gate: a főszereplő srác egy önjelölt őrült tudós, mindenhova egy laborköpenyben jár és a lakásában kialakított "labor"-ban haszontalan találmányokat készít két barátjával. Egy nap azonban egy véletlen fojtán sikerül egy üzenetet küldenie a múltba. Szóval időutazós sztori, eléggé egyedi hangulattal, nagyon vicces is tud lenni, a sorozat második felében pedig a főszereplő hatalmas jellemfejlődésen megy át, szerelmi szál is van benne, nagyon jó szerelmi szál :D

2016. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mahou Shoujo Madoka Magica - elsősorban az anime második fele, vagy a második mozifilm (ami ezeket a részeket dolgozza fel) a kedvencem. Tetszik az elborult, szürreális világa, a karakterek lélekábrázolása, a grafika és a zene... Egyike azon animéknek, amit többször is látnom kell, hogy még több apróságot észrevegyek vele kapcsolatban, mert nagyon összetett.


Shinsekai Yori - az első kb. 3-4 rész kicsit unalmasabb volt, aztán ahogy beindult a történet, egy nap alatt végignéztem az egészet. A disztópia, amit bemutat, elborzasztó, ugyanakkor érdekes gondolat. Az utolsó részei pedig igazán döbbenetesek és szívszorítóak voltak.


Gintama - két komolyabb mű után érdekes választásnak tűnik a legnagyobb paródiasorozat, a Gintama... egyszerűen egy rossz szavam nincs ehhez a sorozathoz, imádom a karaktereit, a történetét, imádom, amikor vicces, amikor komoly... a részein egyszerre tudok sírni és nevetni, és el se tudom képzelni, hogy vége legyen, pedig a manga már az utolsó történetívébe kezdett bele... szerintem messze az egyik legjobb "neverending" anime.

2016. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát :D
2016. ápr. 16. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!