Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani ilyen animéket?

H.adrienn527 kérdése:

Tudnátok mondani ilyen animéket?

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek amiben fontos szerepet játszanak az elemek de ha nem fontos a szerepük csak benne vannak az is jó a lényeg ,hogy valamilyen szinten legyen az animének köze hozzá Pl:-avatár(Korra,Ang legendája

-vízcsepp mester

-naruto shippuuden(ez az az eset ahol nem olyan fontos szerepet játszanak az elemek de azért benne vannak)


Na szóval ilyen animéket keresek nagyon megköszönném ha tudnátok egy pár ilyet mondani (bocs a sok szövegért)


A válaszokat előre is köszönöm



2016. ápr. 14. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Fairy Tail - jégmágus, tűzmágus, stb

Fullmetal Alchemist - Testvériség - fontos az elemek szerepe, mivel minden azokból épül fel az alkímia szerint

Magi: The Labyrinth of Magic

Magi: The Kingdom of Magic

2016. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont ezeket nézem :D :D
2016. ápr. 14. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Code Breaker: 1-6 ig szamozott fiukrol szol, akik kepesek az elemek hasznalatara. Azt felhasznalva szolgaltatnak igazsagot a bunozok felett (magyarul olnek) egy felsobb vezetoseg parancsra


Divine Gate: Szinten elemhasznalo fiatalok csoportjarol szol, akik valami multbeli esemeny hatasara egy Divine Gate nevezetu kaput keresnek, ami elvileg teljesiti minden kivansagukat (ez meg fut)


Tobb nem jut eszembe, mivel ez nem egy altalanos tema az animek koreben

De azert remelem segitettem :')

2016. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszöm!

A kérdésedre válaszolva igen segítetettél ,nem is kicsit.

:) ;)

2016. ápr. 19. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek azok

Yu yu Hakusho

Sámán király


A többit mar le írtak amit szerettem meg de remelem en I valamennyire segítettem amugy ez a kettő szinkronos

2016. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm . :) ;) :)
2016. ápr. 20. 08:38
 7/8 Serenite válasza:

zero no tsukaima itt is használják mert ezekkel varázsolnak ( 4 évada van mindegyiknek egy kicsit más a címe de meg lehet találni őket)

kaze no stigma

witch

dragon crisis


Remélem segítettem és, hogy olyanokat írtam amiket meg is fogsz nézni és érdekelni is fognak

2016. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szépen lassan mindegyikre sor kerül,mert rengeteg animét nézek egyszerre. :D

2016. ápr. 24. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!