Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok nekem olyan animéke...

Mondanátok nekem olyan animéket amik angol szinkronnal, de magyar felirattal is vannak?

Figyelt kérdés
Bármilyen anime lehet csak angol szinkronnal és magyar felirattal.

2016. ápr. 18. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem csak ha külön letöltöd a feliratot és keresel hozzá angol videót torrent oldalakon, ami illik hozzá

pl. nyaa(pont)se pl.: Full Metal Panic! eng dub


A csapatok általában japán szinkronnal, magyar felirattal készítik. Kivétel pl a Dante's Inferno: An Animated Epic (az animeaddicts-on)

2016. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D-Mano ***** válasza:
48%
Vagy, ha nem akarsz letöltögetni, akkor pl. youtube-on ott van angol szinkronnal sok anime. Indavideon meg megnyitod magyar felirattal, és azt lenémítod. Mondjuk kissé macerás minden rész elején összeigazítani a 2 videót, hogy ne csússzon el a szinkron és a felirat...
2016. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom!
2016. ápr. 19. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Angol szinkront hallgatni a japán verzió alatt azért nem ajánlok, mert rengeteg változtatás szokott lenni az angol szinkronban, az is megesik, hogy megvágják a részeket, így szintebiztos nem fog illeszkedni a felirat a szöveghez (vagy ha mégis, arra elég kicsi az esély)

Az angol verziót fordították egy darabig a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters sorozatból, hogy ez fent van-e még, vagy meddig van lefordítva, azt nem tudom. Illetve anno az Elfen Lied-et is mintha angolul néztem volna egy darabig, de ott szerintem a japán szövegre készült feliratot illesztették az angol szinkronos verzióhoz, mert rengetegszer teljesen más volt a felirat, mint amit egy szereplő mondott:D vagy ott van egy amerikai animációs sorozat, a RWBY, ahhoz készült magyar felirat. Nem igazi anime, de nem is tipikus amerikai rajzfilm. Vagy a YGO paródiája, a YGOTAS (Yu-Gi-Oh! The Abridged Series - magyarul talán Yu-Gi-Oh! A Kurtított Sorozat címen találod meg) is angol nyelvű, és ehhez is készült magyar felirat.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fruits Basket és Rahsephen( nem biztos hogy jól irtam) ha jól emlékszem van angol szinkronnal is
2016. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!