Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani a Strawberry...

Tudtok mondani a Strawberry Panic-hoz hasonló animéket?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez az anime, bár nem szeretem szinte kicsit se a yurit (vagy minek is hívhatnám ezt), de ez nagyon aranyos volt. Érdeklődni szeretnék van-e hasonló ilyen anime. Köszönöm előre is a válaszokat.^^

2016. ápr. 18. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd shoujo ai-nak, mivel nem korhatáros.


Maria-sama ga Miteru

2016. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D-Mano ***** válasza:
Hát igen, a Strawberry panic. Csak amiatt megnéztem több shoujo ai-t is, hogy hozzá hasonlót találjak, habár nem különöseen szeretem a műfajt. És csak az előttem szóló által említett anime tűnik hozzá hasonlónak, semelyik másik, eddigi ismereteim szerint. (ezt viszont nem néztem meg, mert zavart az egyik fő karakter megrajzolása...)
2016. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj igen tényleg shoujo ai. Köszönöm szépen^^ és én is pontosan így voltam vele, hogy többet megnéztem hátha de eddig egy se volt olyan mint ez. :)
2016. ápr. 19. 14:50
 4/4 Yuura válasza:

Sakura Trick

Kannazuki no miko😊

2016. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!