Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsuki no yonanak mikor...

Akatsuki no yonanak mikor jelenik meg a második évadja? Vagy hogy egyáltalán lesz?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jelentették még be, de idén jönni fog egy OVA, ami Zenóval foglalkozik.


Egyébként Yona szinkronhangja pár hónapja szült, valószínűleg még nem tud bevállalni egy hosszabb sorozatot, így szerintem ez is lehet egy ok arra, hogy még nincs folytatás.


Kereslet szerintem lenne rá, nem hiába adnak ki OVA részeket, meg ha jól emlékszem, az eladásai is egész jók voltak.

Mindenesetre ezek csak találgatások, majd a készítők eldöntik, lesz-e folytatás.


Az ilyen hírekkel kapcsolatban egyébként az angol AnimeNewsNetwork (ANN) oldalt, illetve a magyar AnimeAddicts (AA) oldalt ajánlom. Az ANN messze a legmegbízhatóbb animés oldal, nincsenek fent kamu, hatásvadász cikkek, az AA pedig általában az ANN híreit fordítja le.

2016. ápr. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is vagyok AA-n ,jelölj be facen nyugodtan,Sziráczki Dávid!/főleg ha csaj vagy:)/
2016. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!