Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » FSN Unlimited Blade Works...

FSN Unlimited Blade Works sorozat szerintetek jobb lett mint a 2006-os verziója?

Figyelt kérdés

Megnéztem mindkét sorozatot de az Unlimited Blade Works a szebb grafikán kívül nem sokat mutatott. 2006-os sorozattól eltérve egy kicsit, itt most Tohsaka volt a szerencsés lány akibe belezúgott Shirou :D


Ennek a sorozatnak volt 1-2 hülyesége szerintem...


1. Az utolsó előtti részben Saber eltűnése úgy hogy Shirou nem is volt ott...értem én hogy Tohsaka volt itt a másik főszereplő de az jobban jött volna ki hogy Saber eltud még köszönni Shirou-tól is.


2. Másik hatalmas hülyeség...Archer elleni harc után meg az alatt is megfogadja hogy ő nem lesz ilyen mint a jövőbeli énje. Erre az utolsó 2-3 képkockán mivan...az hogy Shirou már a sivatagot járja ugyan úgy mint anno Archer. Ennyire naivra miért kellett megcsinálni a karakterét??? Most nem azért de ez az utolsó 3 másodperc elég illúzió romboló, sőt még Tohsakat is elhagyta azért hogy az ,,igazság hősévé'' váljon.


Lehet hogy csak én látok bele sokat de az-az utolsó 3 másodperc nem kellett volna, szerintem az egészet úgy kellett volna lezárni hogy Shirou és Tohsaka összeborulnak és kész.


Szerintetek?



2016. ápr. 23. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a 2006os konkrétan értékelhetetlen volt, egyébként is az a VN leggyengébb szála (HF-et kivéve olvastam az egészet), ráadásnak az adaptációt is elrontották.


Az UBW legalább érdekesebb volt, kevesebb klisével és mint te is mondtad, szebb grafikával (konkrétan a legkidolgozottabb látványvilág amit valaha animében láttam). Szóval az ufotable tényleg mindent megtett, nem rajtuk múlott. A zenék/OPk elég gyengék voltak, még talán rosszabbak mint a 2006os-ban.


1.Ja, ez szerintem is fura volt, de én már már örülök a szokatlan dolgoknak, annyira felb*sznak a klisék :D


2.Az végig egy tény volt a sorozat alatt, hogy ha Shirou ragaszkodik a jelenlegi világlátásához, akkor Archer lesz belőle. Kész passz. És igen, ez a karakter lényege, hogy elképesztően naiv, idealista kis hülyegyerek. Shirou jelleme valószínűleg a sablon shonen-főszereplők szatírája. Eleinte engem is nagyon idegesített (én teljesen máshogy látom a dolgokat), de mostmár kezdek megbarátkozni vele :D



Összességében az UBW sokkal jobb szerintem, főleg ha az OVA-t is belevesszük (ha nem láttad még akkor mindenképpen nézd meg, tök jó).

Persze a Zero-hoz képest a béka s€gge alatt van mindkettő :)

2016. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2006-os tényleg elég érthetetlen volt. Mondjuk ha valaki esetleg előtte nézte a Fate Zero-t akkor nem.


Nekem a kedvencem a Heaven's feel, utána az UBW.


Az 1. pontodra: El tudott, nézz szét, a sorozatnak nem rég jött ki egy alternatív befejezése, ahol Saber nem hal meg a végén.


2 pont:

Nem fogadta meg, hogy nem lesz olyan. Pont azt mondta, hogy ő is hős" lesz. VISZONT ebből a Shirouból már nem lesz soha Archer, mert Archer a Fate route-ból született, illetve Ilyiához volt a legközelebb a lányok közül élete során.

Hogy Rin elhagyta e azt meg nem lehet tudni.

Amúgy meg az a 3 mp vonatkozhatott Archerre is, mikor még életben volt.

2016. ápr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem, én vagyok az egyedüli, akinek a sima Fate/stay night tetszett a legjobban:D

Nem tudom, miért, de se a Fate/Zerónak, se az UBW-nek nem volt olyan hangulata, mint annak (a grafika se tetszett nekem, leginkább a karakterábrázolás, szerintem az valami borzalmas volt az ufotable esetében, de ez egyéni vélemény).

A Fate/Zero nekem egyedül azért tetszett, mert jobban megismerhettük a karaktereket, mint a Fate/stay night esetében, meg a zenéi is jók voltak, de nekem minden más esetben a Fate/stay night tetszett jobban.

A három szál közül nekem az UBW tetszett a legkevésbé, pedig Rin az egyik kedvenc női karakterem az univerzumból:D

Ezenkívül szerintem sok volt az UBW anime... Elnyújtották az egészet, és még így is rengeteg érdekes dolgot kihagytak (pl. Caster mitológiai háttere), de időhúzás az volt bőven.

A Heaven's Feel megvalósítására kíváncsi leszek, de egyébként én a Fate/stay night átdolgozásának örülnék a legjobban.

2016. ápr. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2006-os verzióban is volt elég sok hülyeség...pl. Archer feláldozása Berserker ellen a kastélyban...vagy ez az animék alap hülyesége hogy ha valaki gonosz oldalon van ( ez csak lányok esetében) és veszít akkor a főszereplő fogja magát és befogadja...
2016. ápr. 24. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Fate sorozatokból egyedül Fate Zero tetszett, a többit egyszerűen nem tudtam élvezni. De a 2006-os tényleg pocsékabb mint az UBW, de az se túl értelmes, több lehetőség volt benne.
2016. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyedül az anime hibája volt.


Mivel normális esetben Archer simán legyőzte volna Berserkert, az eredeti VN-ben Archer meg volt sérülve, mert Shirou a Fate route-ban nem állította meg Sabert így Archer lesérült és még a Unlimited Blade Workset se tudta használni Berserker ellen, ezért halt meg.


Az animében, hogy kicsit több legyen az akció máshogy lett megcsinálva.

2016. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!