Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek meik volt a...

Szerintetek meik volt a legjobb fairy tail harc?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
De könyörgök "meik" MEIK! Pls ha nem tudod egy szónál hogy milyen "j" akkor legalább tippelj vagy kezd el beírni googlebe a szót az megmondja neked hogy meik j-t kell odaírni am kérdésedre a válasz szerintem amikor Gajeel meg Natsu harcolt Sting és Rogue ellen.
2016. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Imádtam a Tartaros-os részt, főleg mikor megjelentek a sárkányok is. De azért talán mégse kellett volna kinyírni Igneel-t. Az egy kicsit sok volt.
2016. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

#1 "...legalább tippelj vagy kezd el beírni googlebe a szót az megmondja neked hogy meik j-t kell..."

igen, és most rontottad el te is azt amiről papoltál :D

a gyengébbek kedvéért: melyik

2016. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lucy vs. Tartaros
2016. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, ameikben volt ly. Könyörgöm, a hozzád hasonló írni sem tudó barmok miatt (is) nézik le az animéseket. Phu... meLYik.


Nem is beszélve arról, hogy a címeket nagy betűvel írjuk: Fairy Tail. Még ha a tail-t nem is írod nagybetűvel, mert ráfogom, hogy a magyar helyesírás szabályai szerint csak az első betű a nagy, de hogy egyiket se...?


Amúgy meg Gajeel/Natsu vs Sting/Rogue.

2016. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3# Itt inkább te vagy a gyengébb mert nem esett le hogy ott szándékosan hagytam ki a "ly" betűt ezzel is kifigurázva a kérdezőt...
2016. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Több kedvencem van, de Wendy vs Cherria volt a legjobb!
2016. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az volt a legjobb amikor elmentek edolasba és az Edolasi Erza harcolt a Földi Erzával nekem az a kedvencem :D
2016. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!