Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Trónok harcában ki a legjobb...

Trónok harcában ki a legjobb kardvívó?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki? :D Engem érdekelne a véleményetek :D

2015. dec. 16. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaime Lannister volt.
2015. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos volt :D Lehetséges,hogy Brienne az? Nem? :D
2015. dec. 17. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Oberyn volt a legjobb.


Perpill. Jon a legkiemelkedőbb és legjobb. Áj gesz.

2015. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jamie, Véreb. Talán még Brienn, Oberynnek meg lándzsája volt nem? Ő abban volt otthon, vagy az ugyan az mint a kard?
2015. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,ezt ki is szerettem volna emelni,hogy KARDFORGATÓ,de Oberyn se volt rossz,de ő viszont lándzsával,nem pedig karddal küzdött.
2015. dec. 18. 16:02
 6/9 A kérdező kommentje:
De azért folyamatosan jutnak eszembe jobbnál jobbak, pl.: Barristan Selmy (A könyvben nem halt meg)
2015. dec. 18. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaime, amíg le nem vágták a kezét.

Én pl. a Vérebet nem tartom egyértelműen jó kardforgatónak. Mert azt tudni,hogy karddal harcol és nagy a fizikai ereje. De ugyanekkor egyáltalán nem biztos,hogy bravúrosan forgatja azt.


De ha azokat kell most tekinteni, akik karddal harcolnak, akkor szerintem nem sorrendben:

Jaime 2 kézzel

Barristan Selmy

Garlan Tyrell

Randyll Tarly

Arthur Dayne, de ő meghalt

Sandor Clegane

Bronn

Gregor Clegane is karddal harcol(t),de szerintem teljesen mindegy,hogy mit adtak volna a kezébe, mert nála csak a fizikai erő számít. Csak azért használt egy hosszú, túlméretezett kardot, mert így az ellenségei nem tudtak hozzá közel kerülni.

2015. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még hozzátenném a Loras Tyrellt. Jaime megemlíti,hogy jelenleg a hét testőr tagjaiból ő a legjobb kardforgató.


Tudjátok abban a jelenetben,mikor Jaimee a fehértoronyban a fehér szobában a fehér könyv felett osztja ki a parancsokat a királyvárban maradt fehérlovagoknak,és ahol merin tranttel majdnem össze is kardozzák egymást. Csak a végén mégsem,mert Merin trant a végén mégis elhiszi Jaimenek,hogy balkézzel is olyan veszélyes,mint volt. Közben Jaime imádkozik magában,hogy tényleg nekelljen összecsapnia vele,mert még a kétbalkezes nagyhasú is simán kettécsapná. :-D

2015. dec. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De szerintem Eddard Stark se volt rossz :D
2015. dec. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!