Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a jobb: Sword Art...

Melyik a jobb: Sword Art Online vagy DanMachi?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy az első light novelem lehetne az egyik, de nem tudom melyik. Még egyik történettel se találkoztam, szóval akár az animéik alapján is, szerintetek melyik jobb?

#könyv #anime #Japán #manga #regény #Sword Art Online #DanMachi #Dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru darou ka
2016. máj. 6. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak az animéket láttam, és a Danmachi nem volt olyan borzalmas int a SAO, de nekem az is túl bugyuta volt.

De a SAO light noveljének még magyar fordítása is van úgy emlékszem.

2016. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mind a kettő förtelmes, de a kettő közül a DanMachi legalább valamennyire koherensen volt megírva. Ha ismerkedni akarsz a Lightnovellekkel, akkor inkább a Durarara!!-t, vagy a Baccano!-t ajánlom.
2016. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a SAO sokkal jobb volt. Legalábbis akkor, amikor a GGO és a SAO világában voltak... A Danmachi meg eléggé, hogy is mondjam... Jó történet, de valamiért nem annyira jött be nekem.

A Light Novell-el még nem volt szerencsém összefutni, de hallottam róluk egy s mást.

Ezért inkább a Date A Live.

2016. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SAO első 10 rész után szenvedés.
2016. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!