Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudja manapság az ember...

Hol tudja manapság az ember propagálni, ha anime vagy manga magyar fordításokat készít?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyen helyeket mondani? Pl. Facebookon van a Fansub Hunter oldal, ehhez hasonlókat? De ne azt írjátok, hogy küldjem be az Addictsnak, légyszi.

2016. máj. 14. 20:02
 1/4 Cukor chan válasza:
Lehet nem segít, akkor bocsi de ha jól értettem akkor ha animéket fordítasz akkor azokat az Indavideo-ra és/vagy Videa-ra feltöltöd mert azok a leghíresebb oldalak ahol ezeket propagálhatod :D Remélem segítettem
2016. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok magyar manga és anime oldal van, nem egy helyen tagfelvétellel pl AnimeHunter, SayanRivals stb...


Nekik írhatsz, hogy tag akarsz lenni vagy készíthetsz saját honlapot.


Ezen kívül felteheted indavideora is, de én azt nem szeretem mert égetett a felirat és a videok minősége sem az igazi.

2016. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van saját oldal, ahova dolgozok, pont az lenne a lényeg, hogy az ide felkerülő fordításokról mások is tudomást szerezzenek, akiket esetleg érdekelne. Ezért keresek olyasmi lehetőséget, mint a kérdésemben említett Fansub Hunter oldal a Facebookon, ahova bárki beküldheti, hogy xy animéről v. mangáról fordítást készített.

De a válaszokból arra következtetek, hogy akkor nemigen van ilyesmi hely, vagy nem túl ismert, ha van is más. :(

Köszönöm azért a válaszokat.

2016. máj. 17. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondom tedd ki az indavideora.

Én is csak úgy szoktam ráakadni ezekre az oldalakra, hogy rákeresek "x anime magyar felirat 1. rész".


Indavideo kiadja a szar minőségű videot a leírásban ott a honlap ahonnan leszedem a feliratot külön.

Máshogy nem igazán lesz híresebb a honlapod.

2016. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!