Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Bleachben Hinamori és...

A Bleachben Hinamori és Toshiro a végégig élni fognak?

Figyelt kérdés
És Orihime?

2016. máj. 16. 15:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! <3 megmentetted a napomat! Már féltem hogy többet nem lesz róla egy szó sem! :) Én amúgy a 187. résznél tartok éppen :) És imádom a bleachet!
2016. máj. 16. 18:51
 12/17 anonim ***** válasza:
Hinamori teljes neve Hinamori Momo, semmi baja csak szinte mindenki Toshiro-n és kívül a keresznevén szólítja, továbbra is az 5. osztag hadnagya, nem igazán kap szerepet.
2016. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

De most mi van? Én eskü azt hittem, meghalt, amikor Aizen vagy Toushirou (már nem tudom melyikük) leszúrta. Úgy értem, gyakorlatilag FELNYÁRSALTÁK arra a cseszett pengére xD Meg akkor mire volt az a rengeteg szívszaggató flashback Toushirounál Hinamoriról? Komolyan összezavarodtam:D


Egyébként maga a kérdés nem egészen logikus (Orihiménél leszámítva), ugyanis Hinamori és Toushirou is halottak. Már elég rég óta. Tudod, halálisten, meg ilyenek... :D

2016. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

tudom...

de ők is megtudnak halni vagy valami olyasmi hisz Rukia is megölte az egyik hadnagyát (már nem emlékszem a nevére) Ő Uekumundóba került vagy valami ilyesmi történne velük...

2016. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szóval valami ilyesmi történik velük vagy nem? (kérdezőtől is kérdezem)
2016. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bleachben amúgy is mindenki halhatatlan kb..
2016. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Toshiro is zombi volt nem? Csak ki lett gyógyítva...
2016. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!