Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani ilyen stílusú...

Arcagond kérdése:

Tudtok mondani ilyen stílusú animéket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek, amiben alapjáraton a főhősünk a "jó" oldalon áll, és valamilyen okból, legyen az a barátai megvédése, céljai elérése, átáll a rossz oldalra.

pl.: Guilty Crown/ Tokyo Ghoul.



2016. máj. 18. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a Code Geass.
2016. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi felteszem a listámra :)
2016. máj. 18. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Fate/Zero - sok ilyesmi szereplő van benne
2016. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 darlisz válasza:

bleach t ajánlom


de a sötét uttra térés nincs benne.


de azért hogy megvédje a barátait lemond az erejéről

2016. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a Bleacht megnézed, csak Rukia megmentéséig tedd - utána csak ugyanez ismétlődik, a különbség annyi, hogy másik személyt kell máshonnan kiszabadítani.


Amúgy meg nem nagyon láttam még ilyet, de valami ilyesmi a:

Assassination Classroom 1,2

(ebben nem igazán gonosz az oldal, mert mégis csak az emberiség megmentése a cél, de ettól függetlenül ehhez egy nagyon jófej alien meggyilkolása a feltétel :D)


Magi

Itt ha jól emlékszem a második évadban volt egy ilyen átállás, de az is olyan volt, hogy igen is meg nem is, aztán a végső csata előtt persze újra kilépett a fényre, ha érted mire gondolok.


Noragami

Nos, itt nem igazán érzékelhető eleinte, de útközben kiderül, hogy az egyik főszereplő végig a rossz oldalon is állt (gyilkolt, de az okait megérted). Alapjában véve jó gyerek ő, csak van, amit muszáj.

2016. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Bleach-nél valahol 220. rész környékén járok (+/- pár rész), A Magi első évadát már láttam de akkor belevetem magam a 2.ba is. A Noragami-t pedig már felraktam a listámra szóval elébb rakom. S az Assassination Classroom-ot pedig felrakom. Köszi :)
2016. máj. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!