Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animék tetszenek eddig...

Melyik animék tetszenek eddig legjobban a tavaszi szezonból?

Figyelt kérdés

Nekem: Kabaneri, Re:Zero, Seisen Cerberus, Mayoiga, Hundred, Big Order, Terra Formars.

Jó kis szezon ez, tele remek animékkel, melyik a ti kedvenceitek?



2016. máj. 27. 20:52
1 2
 1/11 Kosbor24 ***** válasza:
Kabaneri, Erased
2016. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedvenc most:

Re:ZERO -Kara Hajimeru Isekai Seikatsu-

Boku no Hero Academia - pedig olyan kis shounen, de valamiért nagyon tetszik


Amit jónak tartok még:

Bungou Stray Dogs

Flying Witch


Elmegy:

Ushio to Tora 2

Seisen Cerberus: Ryuukoku no Fatalités


A többi nem nyerte el tetszésemet, vagy nem láttam még.

2016. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Joker Game

Kabanire - az animáció szép, de semmi több... gondolkozom, hogy dobjam-e

Eresed - nem volt rossz


Nem nagy durranás ez a szezon, a Hundred és a hasonló ecchi marhaságok jönnek ezerrel...

2016. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az Re:Zero eddig nekem is tetszik. Nem tudom miért, de valamiért a Steins;Gate-ra emlékeztet egy kis fantasy beütéssel. kabaneri no koutetsujou-t is nézem amikor időm engedi, de nem lett a kedvencem. A 12 részt kevésnek érzem és ha lesz folytatása a bizonyára nem a közeljövőben. A Boku no Hero Academia is jónak tűnik. Az Erased is jó volt valameddig, de az utolsó részek gyengére sikerültek.
2016. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Re Zero, Kiznaiver


Nézem még, de nem olyan jók:

Kabaneri, Jojo

2016. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Boku dake ga Inai Machi téli szezonos volt, nem értem, miért jön szinte mindenki vele:D


Egyébként nekem is a Re:Zero tetszik a legjobban, illetve Tanaka-kun is jópofa, ahogy a Boku no Hero Academia is le tud kötni, de a Bungou Stray Dogs se rossz. A többi vagy csalódás, vagy nem múlta felül az elvárásaimat/átlagos, vagy nem is nézem. A Kabaneri a kliséket leszámítva egész izgalmas, de eddig semmivel nem tudtak meglepni benne. Részemről a szezon legnagyobb csalódása a Mayoiga, egy érdekes alapkoncepciót tettek egyszerűen nevetségessé.

2016. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Boku no Hero Academia - tényleg nagyon jó, csak nem egyszer, kicsit sokan lelkiznek, remélem sikerül egyhamar pörgősebb részeket csinálniuk.
2016. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable és Space Patrol Luluco. A Sakamoto desu ga-ra is rálelkesültem egy darabig, de 6 rész után már unalmasan repetitív lett számomra.
2016. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hundred tetszik, most csak ezt követem.
2016. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Koutetsujou no kabaneri fogom még követni az első rész nagyon megfogott.

Már rég volt ennyire jó erős kezdés. Imádom világ vége Zombie féle történeteket. Durva kezdés.

2016. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!