Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a jobb: Kabaneri of...

Melyik a jobb: Kabaneri of the Iron Fortress vagy Attack on Titan/ Shingeki no Kyojin?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb és miért?

2016. jún. 6. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Shingeki no Kyojin: Közepes anime, de szeretem és érdekel mi lesz a vége. Ezért olvasom a mangát, csak fárasztó amikor csak húzzák-nyúzzák a dolgokat, de szerencsére hamarosan vége.


Koutetsujou no Kabaneri: Pocsék, erőltetett, túlmenőzött, tucat gagyi, bocs nem jön be.

2016. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pontosan egy színvonal.
2016. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mind a kettő ugyanaz a közép-szinvonal. Nem kifejezetten rossz egyik sem, sőt szórakoztató kikapcsolódásnak perfekt mindkettő, de könnyen érdektelenné válhatnak, ha nagyon sokáig próbálják őket húzni.
2016. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Attack on Titan.

Legalább van egy-két normális karakter, és a főhős se olyan idegesítő. Levi, Mikasa pedig kicsit dobnak a színvonalon.


Kabaneri meg egy elég gyenge, selejtes csupa klisé anime, főhőstől meg a falra mászok.

2016. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D-Mano ***** válasza:
63%

Szerintem az Attack on titan egy remekmű, csak a saját kategóriájában kell értelmezni!!! Én a körmömet rágtam minden egyes résznél, hogy "hú de izgi!!!" Lehet, hogy sablon az egész vagy kliséparádé, de azt szerintem igazán egyedien tálalja. Én egy dolgot látok benne igazán negatívumnak: néha elég idegesítő tud lenni a főszereplő.


A Kabaneri... egyértelmű másolata az Attack on titannak. És ez számomra, bármilyen hihetetlen, de pozitívum, mert szerettem a hangulatot, amit az Attack on titan világában találtam, és jó kalandozni benne egy alternatív megvalósítás által.


Szerintem az Attack on titan jobb, kicsit jobban beszippant a világa és a története valahogy. A Kabaneri főszereplője sem lett a szívem csücske, de nem is idegesítő annyira, mint az Attack on titané.

2016. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem valami nagy szám, de az Attack On Titan animéje legalább egy középszerű szintet megüt (a manga állítólag sokkal jobb), a Kabaneri viszont egy kellemes csomagolásba tekert átlag alatti hulladék, ami csak meglovagolja az AOT hirtelen jött sikerét. És az a szomorú, hogy persze ez a fos kapja az összes hype-ot, pedig meglepően sok jó anime van ebben a seasonban, például JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable és Space Patrol Luluco, hogy csak kettőt említsek.
2016. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D-Mano ***** válasza:
22%

Hát, szerintem egy kalap f*s mind a 2. Nehéz lenne eldönteni, melyik laposabb, semmitmondóbb és szánalmasabb a másiknál. Ha azt nézzük, hogy valószínűleg a Kabaneri nézettsége az Attack on titanból származik közvetetten, akkor talán a Kabanerit mondanám a hígabb f*snak.


Komolyan csak az ilyen vélemények elfogadhatóak ebben a kérdésben??? ("Szerinted melyik jobb, A vagy B?" "Szerintem a B jobb." "Helytelen válasz, mindkettő rossz!")


:D :D :D


-5-ös válaszoló-

2016. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az Attack on titantól nagyon sokat vártam mielőtt megnéztem, és elég csalódott voltam anno miatta, bár a részek izgalmasak voltak, a három főszereplő (Eren, Armin, Mikasa) borzasztó idegesítőek voltak, főleg azoknál a jeleneteknél fogtam a fejem, amikor azt mutatták, hogy Mikasa mennyivel erősebb mint Eren. Az anime után elkezdtem a mangát olvasni, és egész megkedveltem azóta.

A Kabaneri még eléggé az elején jár, nincs vele bajom, igazából nem is vártam tőle sokat. Így belegondolva az AoT izgalmasabb volt, a Kabaneri viszont legalább nem idegesítő.

2016. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem is az aot jobb, engem sokkal jobban beszippantott a világa.


válaszolókat kérdezem: ha szerintetek az aot csak egy középszerű anime, tudnátok jobbakat mondani? nekem az egyik személyes kedvencem, viszont mivel még nincs folytatása, néznék valami hasonló szuper cuccot, de semmit nem találok igazán ami megfogna (próbáltam a Steins;Gate-t, Death Note-ot)

2016. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Ha jókat keresel ezeket ajánlom, talán 1-2 bejön majd:

Juuni Kokuki

Tenkuu no Escaflowne

Psycho-Pass

Fate/Zero

Berserk

Death Parade

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Baccano!

Trigun

Wolf's Rain

Black Lagoon

Mushishi

Haibane Renmei

Monster

Guin Saga

Gungrave

Tengen Toppa Gurren-Lagann

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

Hunter x Hunter (2011)

2016. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!