Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shingeki no kyojin Levi...

Shingeki no kyojin Levi Ackerman meghal? (81 fejezet)

Figyelt kérdés

Szóval én jelenleg a 79. fejezetnél tartok, eddig van magyarul (és nem vagyok hajlandó tovább olvasni angolul ha meghal a legislegkedvencebb karakterem)

Viszont *INNEN SPOILER MINDENFELÉ* most láttam képeket, és eléggé arra utalós fanartokat és fanficeket amik azt sugallják hogy meghal/meghalt. Azt tudom hogy Erwin is hasonló cipőben járt, és azt is hogy az Ape Titánnak vége.

Na meg Hange... miért hal meg az összes kedvencem?

De ott van az óriás átváltoztató szérum. Oké, de csak egy ><

Ráadásul Isayama egy interjúba eléggé olyan jeleket küldött, hogy Levi is úgy jár mint az első egysége. Vagyis nem utalgatott, de várható volt képes megcsinálni Levivel is ugyan azt amit Petráékkal. Csak azért reménykedtem hogy nem teszi, na. De ezek után már végleg összezavarodtam. Talán rosszul informálódtam(és a paranoiás vagyok), és csak ez az egész a LevixErwin fanok műve, akik úgy gondolják hogy ha Erwin bukik Levi is fog?

Basszus, valaki(vagy mindenki aki bármit is tud erről) könyörgöm mondja el mi történt és hogy szerinte mi fog, mert most komolyan kiakadtam!



2016. máj. 13. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem halt meg.

Erwin az újoncokkal öngyilkos támadásba kezdett az Ape/Beast ellen,hogy eltereljék a figyelmét. Az kb. mindenkit megölt. Egy elhajított kővel lyukat utott Erwin oldalába, az leesett a lóról,de még utána buzdította a többieket, akik persze mind meghaltak. De hogy Erwin túlélte vagy sem, azt egyelőre nem tudni.

Levi végigugrált a felsorakozott titánokon, megölte mindet, majd elért az Apehez. Láttunk egy visszaemlékezést, amiben Bert és Reiner azt mondták az Apenek,hogy ha egy magányos ember fog rátámadni, akkor az Levi és vigyázzon vele, mert veszélyes. Levi megérkezett, feldarabolta az Ape egyik karját, majd mindkét lábfejét, a szemeit és a másik karját is. Az Ape összeesett, kibújt a titán testből, Levi meg felnyomta a kardját a fejébe, hogy még lassabban regeneráljon. Tehát Levi könnyedén legyőzte az Ape Titant. Ezután azt tervezte,hogy megkeresi Erwint, beadja neki a titánná változtató szérumot és felfalatja vele az Ape-t, így alakváltóvá teszi Erwint. Csakhogy ekkor az egyik titán bekapta az Ape-t és elfutott vele, a többi titán pedig rátámadt Levire. Levi azt mondta,hogy nem fogja cserben hagyni Erwint, és kerüljön is bármibe, de végrehajtja a tervet és végez az Ape-pel, majd rátámadt a titánokra. Ennyi volt a 81. fejezetben Leviről és Erwinről. Tehát Levi nem halt meg, Erwin kérdéses, de sztem még ő sem.

Hange és társai sem szerepeltek Bert akciója óta, de nem biztos,hogy meghaltak. Majd kiderül.

2016. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg eléggé benéztem. Jajjnekem. Nagyon köszönöm szépen a(z übergyors) válaszod, megmentettél vele :D
2016. máj. 13. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a 82. fejezetben Hange is visszatér
2016. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!