Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van/lesz a Diabolik Lovers...

Van/lesz a Diabolik Lovers című animének 3. évada?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 20:10
 1/5 Nevem Panni ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nagy valószínűséggel lesz. Hiszen gondolj bele. A két család védi Yuit a farkasoktól és attól a testvérpartól. Sajnos már régebben láttam és elfelejtettem egy részét, de a testvérpár még szinte semmit sem léppet. A farkasok voltak, és ennyi. Azt hiszem ennek nincs mangája, tehát nem manga reklám, és ha nem folytatják akkor nem tudjuk mi lesz. Szóval szerintem lesz, és nagy valószínűséget látok rá.
2016. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Diabolik Lovers anime a visual novel reklámja miatt jött létre. Valamikor megjelenik a Lost Eden vn ( [link] van egy olyan érzésem, hogy ehhez lesz anime is. Ezen kívül két játékhoz nem készült semmilyen anime: Lunatic Parade ( [link] és Vandead Carnival ( [link] Az első sorozat eladásairól nem találtam adatokat, de a második hozta az 1-2 ezres eladásokat, ami egész jónak mondható, összességében kb. 41 millió yen bevételt hozott, ami egy átlagosabb/gyengébb bevételnek felel meg. Hogy ebből mennyi a nyereség, azt nem igazán lehet tudni.


Összességében tehát elképzelhető, hogy a következő vn reklámjának céljából egy harmadik animesorozatot is készítenek.

2016. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
32%
Nagy esély van rá, hogy lesz. Személyes véleményem...a srácok (Főleg Ayato*_*) nagyon jók ^w^ viszont a női karakterünk valami borzalmas. Azért remélem majd valamit kezdenek vele a készítők!
2016. júl. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat! Utolsó válaszoló, nekem is Ayato a kedvencem de szerintem is yui valami szörnyű. Remélem kijön a harmadik évad végre. Köszi a válaszokat!:)
2016. júl. 17. 12:58
 5/5 anonim válasza:
Nekem van egy olyan érzésem hogy csak ilyen kisebb részekre lesz szétszedve pl Játékok egyes részekhez és enyi
2016. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!