Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball Suuperben a Pilaf...

Dragon Ball Suuperben a Pilaf banda agyilag is gyerek lett?

Figyelt kérdés
Azt kérték a sárkánytól, hogy megint fiatalok legyenek.

2016. jún. 27. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Agyilag nyilván nem letek gyerekek ,csak a külsejük.
2016. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig Mai Trunks barátnője lesz és kb 30 év köztük a korkülönbség.
2016. jún. 27. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent. Akár komplexusa is lehet. Az életben is vannak olyan párok, akik között több mint 10 év a különbség. Másrészt ha a teste fiatal lett, akkor miért ne? Agyilag attól még érett maradt.
2016. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az sokkal nagyobb plothole, hogy Future Trunks idővonala az Android saga előtt szétvált. Tehát semmi nem történt meg, ami a superben megtörtént. Vagyis jó eséllyel a Pilaf bandát kiirtották az androidok. A Dragon ballok pedig egész biztos nincsenek meg Trunks földjén, mert akkor kívánhatta volna, hogy az androidokat teleportálja el a világ másik végére.
2016. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: Androidok piccolot is megölték, így gömbök sincsenek.
2016. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ezt a kívánságot már az Android saga előtt elintézték. Azóta nem szerepeltek a Superig.
2016. jún. 29. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, negatív szereplőként mit keresnek egyáltalán Gokuék társaságában.
2016. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló is mondta, mivel testileg fiatal lett hát mért ne, ha nem tudnánk, hogy közel 30 éves volt, akkor észre se lehetne venni.

#5 Ez a későbbiekben biztos meglesz magyarázva, különben is furcsa, hogy Goku Black azt mondta, hogy kiírtja az összes Saiyan-t közben meg ő is az, akkor meg mért tenné? Egyébként az idővonalas témára visszatérve tudjuk, hogy Gokuék idővonala nem az igazi idővonal, ugyanis azt "eredeti idővonalban" Gokunak meg kellett volna halnia az Android Saga-ban, csak jött Trunks és megmentette. Emiatt vetődött fel, hogy Goku Black egy időügynök(bár szerintem ez túl egyszerű megoldás lenne), és elakarja pusztítani a megváltozott idővonalat (vagy vmi ilyesmi). A potara fülbevalót egyébként furcsállom, hisz ha fuzionált volna valakivel mind a 2 fülében benne kéne lennie, de csak a balba van

2016. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*#7
2016. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2016. jún. 29. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!