Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet, amiben...

Tudtok olyan filmet, amiben iskolások vannak vagy kikizösített emberről szól?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam, ahol valaki iskolás, és kiközösítik, vagy csak éli az életét fiatalon, vagy valami 18-20 éves srác életéről szól, esetleg valami bandás vagy maffiás, yakuzás filemt is megnéznék ! :D ha lehet NE vigjáték legyen. Pl egy különc srác feljegyzéseihez hasonló filmre gondoltam, vagy futballmaffia.

2013. szept. 1. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

The Final

[link]


Kiközösített gimisekről szól a film.

2013. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt láttam sajnos ! Azért köszi a tippet ! :D (amúgy nem rossz film)
2013. szept. 1. 15:11
 3/6 t_GaRami_a ***** válasza:
Ha olyanra gondolsz, amiben már elfajult ez a dolog, akkor itt van YT-n egy teljes film. http://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y
2013. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet ! Ez jónak néz ki ! :)
2013. szept. 1. 20:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni, pont iylenre gondoltam ! Nagyon király ! :D
2013. szept. 2. 00:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Az osztály---nagyon jó film!(érdemes megnézni)---röviden a történet:2 iskolás gyerekről szól akit kiközösítenek az iskolában. A film 1 hetet mutat be az iskolai életükről!Állandóan csúfolják,megverik, megalázzák ezt a 2 gyereket az osztálytársai. Végül bemennek az iskolába pisztollyal,gépfegyverrel és iskolai mészárlást rendeznek.Végül öngyilkosok lesznek. Egyébként igaz történeten alapul (coulinbeni-i iskolai mészárlás)
2013. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!