Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is köcsögség volt...

Szerintetek is köcsögség volt megölni Ulqiorat?

Figyelt kérdés
Ha Grimmjow döglik meg az nem lett volna akkora nagy baj.

2016. júl. 5. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Már eleve halott volt, mivel minden hollow egy-egy halott lélek, de tudom mire gondolsz.

Ulquiorra volt az egyik kedvenc espadám, viszont sok értelme nem lett volna megtartani őt. Éppúgy, mint ahogy rengeteg karaktert sem kellett volna megtartani.

2016. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerintem 2-es vagy 1-es espadanak is elment volna.A későbbi harcokba lehetett volna haszna,mivel egy szinten volt Ichigoval.

Na mindegy egy facca karaktert kinyírták bele kell törődni.

2016. júl. 5. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén szólva nem nagyon izgat. Nem volt elég jól megírva a karaktere ahhoz, hogy megérintsen a halála.
2016. júl. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KakashiSensei ***** válasza:
Én egy kicsit sajnáltam, de nem ő volt a kedvenc gonosz karakterem, akit megöltek.
2016. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 KakashiSensei ***** válasza:
Én egy kicsit sajnáltam, de nem ő volt a kedvenc gonosz karakterem, akit megöltek.Bár túl egyszerűen halt meg, valami izgalmasabb jelenetet el tudtam volna képzelni, ráadásul az , aki megölte, még csak Espada se volt...
2016. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is köcsögség volt xDD

*spoiler* Bezzeg Grimmjow vissza fog térni, de Ulquiorra nem...:c *spoiler vége*

2016. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha úgy vesszük nem halt meg mert a halálistenek csak megtisztítják a lidérceket a bűneiktől nem ölik meg őket. Nem tudom, hogy ez vonatkozik-e rá is.Lehet hogy ott bóklászik valahol a peremvidéken.(visszatérni,harcolni viszont szerintem nem fog)
2016. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon sajnálom h meghalt . Ő volt a kedvenc animekarakterem a kb 25 animéből megnéztem . De én is azt mondom h mivel lidérc volt lehet a lelkek világába került. R.I.P. Ulquiorra
2017. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Grimmjow a kedvenc karakterem a Bleach-ból, Ulqiorát is birom de ő hát olyan mint Itachi csak önzetlenség nélkül
2018. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!