Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerinted ez mennyire köcsögsé...

Szerinted ez mennyire köcsögség? Te mit gondolnál?

Figyelt kérdés
A ,,legjobb barátnőm" azzal a fiúval beszélget, és kezd egyre jobban jóban lenni vele, akit majdhogynem két évig szerettem. A fiúval én is naggyon jóban voltam két éve, tetszettem is neki, és ő is nekem, de egyszer elcsattant köztünk egy csók. Azóta nem beszélünk... Azaz kiderült, hogy nem voltam valami fontos neki, ha ennyire cikinek érezte, hogy akár csak egy szót is szóljon hozzám, de most nem ez a lényeg. Hanem, hogy barátnőm szinte kierőszakolja a beszélgetést - mert neki ugye nincsenek rajtam kívül barátai. A fiú meg kedves hozzá, és egyre többet beszélnek. Barátnőm meg még mondja is, hogy milyen jól elvannak, és hogy milyen vicces stb.. Nagyon zavar. Ti mit szóltok?

2015. jún. 9. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetted még túl rajta magad,mivel két éve volt a csók (ha jól értem), akkor megértem, hogy féltékeny vagy.

De két éve volt! Tedd túl magad rajta, és ha tényleg a barátnőd örülj az örömének.


Lehet,hogy a lány nem is sejti,hogy ez téged mennyire bosszant, mert nem beszéltél erről vele. Mégis ha mondanád neki, szerinted nem érezné kicsit önzőségnek a részedről? Vagy lelkiismeret furdalást kellene éreznie?


Gondold át, hogy sajnos(!) nem voltál neki elég fontos akkoriban. Engedd ezt el most már, nem mostanában történt.

2015. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem lett semmi és még te vagy féltékeny?? Bocs, de ez enyhén undorító, vedd már észre agad. Nem kellettél neki és kész, úgyis lesz más az életében.
2015. jún. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnőd most annyira örül hogy muszáj valakinek elmondania. azt mondtad hogy nincs más barátja. benned megbízik ezért mondja hogy milyen jól elvannak. viszont benne is lehetne annyi hogy kevesebbet beszél róla mivel tudja hogy 2 éve tettszett neked. ha annyira nem akarja befogni a száját :D akkor mondd meg neki hogy ez neked kínos téma és hogy hanyagoljátok. ez az én véleményem. :)
2015. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De gusztustalan rosszindulatu emberek kommentalgatnak itt :( Ne foglalkozz a negativokkal! Sajnalom hogy nem tetted meg tul magad rajta, de beszeltel errol a baratnodnek is? Az is eleg rossz hogy a baratnodnek nincsenek mas baratai, gondolom ezert is van oda ezert a sracert, ne hibaztasd ot emiatt. Probalj meg vele beszelni, hogy ez neked rosszul esik, de te is probalj meg tullenni ezen. Ismerkedj mas fiukkal, akar neten akar tarsasagba hidd el ido kerdese es elfogod felejteni :)
2015. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
_2_éve_ volt vele jóba. Ennyi erővel kb. senki ne szóljon már senkihez, mert valaki jóba volt vele. Úristen, hol élsz te...
2015. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!