Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a Strike the Blood-...

Tudnátok a Strike the Blood- animéről ismertetőt írni vagy bemásolni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel,emiatt próbáltam is utána járni, de egy olyan oldalt sem hozott be amin az ismertető volt. Tudnátok nekem írni, belinkelni vagy bemásolni?

Lécci segítsetek! A válaszotokat előre is köszönöm :)



2016. júl. 12. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Még egy életképtelen :D Hallod, nem kereshettél túl erősen.


Hadd ismertessem meg veled az animeaddicts.hu örömeit, ahol bizony van róla ismertető. Egy jó hosszú, ráadásul.

2016. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az AA hétfő délutántól kedd estig nem volt elérhető, ha ebben az időintervallumban találta meg, akkor nyilván nem volt neki jó.

De most már rendben van, elérhető minden (az OST részt leszámítva, de arra nincs is szüksége a kérdezőnek), szóval az AA-t én is ajánlom:)

2016. júl. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A másodiknak igaza van! Pont akkor kerestem ezért nem volt meg! Kösz a semmit első!
2016. júl. 13. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi a semmit? Azt elismerem, hogy nem tudtam, hogy pont akkor kerested, amikor az animeaddictsnál oldalleállás volt, de már a válaszadásomkor tökéletesen ment, mert addigra helyrehozták. Szóval a válaszom hasznos volt, nem pedig "semmi".
2016. júl. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnik.
2016. júl. 13. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondja, nem úgy tűnik. Hallod, nekem az oldal nagyon is működőképesnek tűnik, szóval ne most legyen makacsságrohamod.

[link]

2016. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeld megtaláltam. Nekem akkor nemvolt jó mielőtt feltettem a kérdést. De úgy látszik neked sincs életed ha itt trollkodsz. Ennyi. ._.
2016. júl. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!