Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez a legelső animációm....

Ez a legelső animációm. Szerintetek a jövőben hogyan tudnám jobbá tenni, illetve mi a véleményetek róla?


2016. júl. 19. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

-Fölöslegesen hosszú a főcim. Túl rövid az animáció egy ennyire hosszú főcímhez.

-Elég nehezen érthető a beszéd. Időnként teljesen érthetetlen is első hallásra. Angry bácsi a leginkább érthetetlen, visszatekerve sem érteném. Annyira meg nem érdekel azért, hogy vissszatekerjem.

-Alapból zavaró a torzított beszéd.

-Az egész tulajdonképpen nem szól semmiről. Ha már ilyen rövid, akkor egy poénra vagy csattanóra épülő gegnek kellene lennie.

-Ez a minimalista rajzstílus nem rossz, viszont nem is érződik rajta igazi kreativitás.

2016. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hang nagyon rossz.Semmit nem értek.
2016. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár perc és javítva újra feltöltöm.
2016. júl. 19. 19:07
 4/8 A kérdező kommentje:

A videó az alábbi linken újra elérhető: https://www.youtube.com/watch?v=8MoF0jJnIt4


1-es: Azért ilyen rövid, mert kíváncsi vagyok rá, hogy lesz-e a folytatásra igény. Egyébként még ez a rész fog folytatódni a következő videóban is. A válaszod köszönöm! :)

2016. júl. 19. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem, mit mondanak csak ha nagyon koncentrálok..

Az elején pár résznél kb. 1 mp-s sötétség van, ami engem zavar, de lehet csak engem :D

Amúgy jó

2016. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából továbbra is pocsék a hang, lehet, hogy feliratoznod kellene.
2016. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És nem önmagában a rövidséggel volt bajom, hanem:


-a rövidséghez képest hosszú főcim (simán lehetne ide egy rövidet rakni, akkor is ha a későbbi részek fél órásak)

-plusz, hogy inkább egy vicces jelente kellett volna, mert akkor láthatnánk, hogy van valami egyedi ötlet is a történet szempontjából.

2016. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy át írom az egész történetet, nem kell ide beszéd, mert csak a baj van vele :D Egyéként köszi az építő jellegű kommenteket! :)
2016. júl. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!